Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Запорізький національний запросив абітурієнтів на Новорічний бал у ректора

Запорізький національний запросив абітурієнтів на Новорічний бал у ректора

20.12.2007 12:57

У Запорізькому національному університеті вже традиційно низку новорічних святкових заходів відкрив Бал у ректора для абітурієнтів, організований факультетом довузівської підготовки на чолі із його деканом, доцентом Іриною Бакаленко.

Напередодні Дня святого Миколая наш університет вирішив влаштувати справжнє свято для старшокласників міста та області, як для тих, хто навчається на підготовчих курсах при ЗНУ і для кого наш ВНЗ вже став рідний, так і для тих, хто цього дня вперше переступив його поріг. Святково прибрана зала, прикрашена кульками сцена, красуня-ялинка, веселі поздоровлення від організаторів балу, Дід Мороз та Снігуронька у якості ведучих – усе було спрямоване на створення казкової атмосфери вечора та гарного настрою.

Під час невеличкої офіційної частини ректор ЗНУ, професор Сергій Тимченко привітав гостей університету із зимовими святами, побажав їм, щоб Дід Мороз та святий Миколай виконали усі їхні бажання в наступному році і відзначив, що йому приємно, що вони завітали до цього ВНЗ – надійної освітньої структури, яка може дати міцні знання, необхідні для того, щоб бути конкурентноздатним на сучасному ринку праці. Декан факультету довузівської підготовки Ірина Бакаленко побажала всім присутнім вдалих свят та здійснення всіх мрій у новому році.

Як виявилося, усі мрії старшокласників так чи інакше пов’язані із вибором вищого навчального закладу та майбутніми вступними іспитами. Це переконливо довів конкурс на краще новорічне привітання абітурієнта для ЗНУ, який влаштували для майбутніх вступників ще одна пара «молодіжних» ведучих балу – Даша та Рома. За умовами конкурсу, учасники могли звертатися з побажаннями до викладачів, співробітників чи ректора ЗНУ, також можна було звернутися із проханням до Діда Мороза. І от, один із учасників скористався цим правом і найкращим подарунком від Діда Мороза для нього став би вступ до «Запорізького найкращого університету» на бюджетну форму навчання. Звісно, були й інші цікаві, а інколи й жартівливі конкурси із різними призами.

А під час святкового концерту свої таланти продемонстрували представники усіх факультетів. На гостей чекали різноманітні танці від ансамблю бального танцю «Грація», ансамблю «Експресія», шоу-балету факультету фізичного виховання «Dance mix», танок «Бешенные» факультету журналістики та інші; пісні у виконанні найкращих співачок ЗНУ. Сміхом й оплесками зустріли присутні виступ команди КВК фізичного факультету «Жуковського, 66». А завершився концерт святковою піснею «Happy New year», під час якої у залі спалахнули бенгальські вогні, а деякі із присутніх почали танцювати, не чекаючи початку запланованої дискотеки.

«Мені сподобався цей бал, адже я переконався, що в цьому університеті навчається дуже багато талановитих студентів, тому, переконаний, що навчатися тут точно буде цікаво! Я ще раз впевнився у правильності свого вибору!» - відзначив один з абітурієнтів Сергій Деркач, старшокласник Запорізької загальноосвітньої школи № 59.

Таміла ТАРАСЕНКО, Ігор САМОКИШ