Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП провели англомовний майстер-клас із психологічної техніки профорієнтації

30.03.2017 09:03 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології факультет соціальної педагогіки та психології Концепція вивчення іноземної мови майстер-клас профорієнтація

Учора, двадцять дев’ятого березня, на факультеті СПП відбувся англомовний семінар-майстер-клас на тему: «Technique Of Psychologists’ Work Who Is Engaged In Professional Orientation Activity» («Техніки роботи психологів, які займаються профорієнтаційною діяльністю»). Захід провели в рамках роботи студентської наукової проблемної групи «Психотерапія в англомовному світі» та за участю наукового товариства студентів та аспірантів СПП під науковим керівництвом доцента кафедри психології Ольги Іщук.

На початку заходу заступник декана з профорієнтаційної роботи Олена Лещенко привітала учасників та гостей та наголосила на актуальності даної роботи для університету та факультету зокрема. На семінарі-майстер-класі студентки Наталя Козюра та Алла Мітіна презентували власну програму профорієнтаційного спрямування для школярів, майбутніх абітурієнтів, яка складається з комплексу занять різного методичного наповнення. Програма має назву «Мистецтво бути професіоналом» (The Program «Art Of Being Professional»). Аліна Гриценко та Анастасія Семібратова презентували присутнім власну інтерактивну гру «Мандрівка країною професій» (Travel to the country of professions). Усі охочі долучилися до тестування гри та практики англомовних висловів стосовно різних професійних спрямувань. На завершення заходу Дар’я Юрченко провела англомовний психологічний тест «Якорі кар’єри» («The anchor of career») за авторством Едгара Шейна.

Організатори заходу оцінили роботу на майстер-класі як дуже плідну. За їх словами, учасники продемонстрували високий рівень власної професійної спрямованості та комунікативних навичок англійською мовою. Викладачі та студенти, які взяли участь у проведенні майстер-класу, висловили подяку за підтримку декану факультету соціальної педагогіки та психології, доценту Ользі Пономаренко та завідувачу кафедри психології, доценту Наталі Губі. Також вони подякували усім учасникам за роботу та запросили долучитися до діяльності англомовної  студентської наукової проблемної групи «Психотерапія в англомовному світі».

Ольга Іщук,

доцент кафедри психології