Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті студенти вивчають особливості німецького права

На юридичному факультеті студенти вивчають особливості німецького права

31.03.2017 08:57 Все Головні новини Факультети Юридичний юридичний факультет Центр німецького права навчання круглий стіл студентська наука

На базі юридичного факультету продовжують свою активну пізнавальну діяльність учасники Запорізького відділення Центру німецького права – студенти ЗНУ. Так, учора, тридцятого березня, під час засідання круглого столу вони розглянули структуру формування цивільно-правових договорів у порівняльному контексті між вітчизняним законодавством та законодавчою базою Федеративної Республіки Німеччини. Захід відбувся за дієвої підтримки та сприяння декана юридичного факультету, професора Тетяни Коломоєць, яка надає великого значення формуванню професійної компетентності студентів та вивченню ними професійної лексики іноземними мовами.

Під час засідання його учасники, зокрема розглянули особливості договору купівлі-продажу нерухомого майна, договору найму (оренди) житла тощо. Особливе зацікавлення та жваве обговорення викликав розгляд «Шлюбного договору (контракту)». Цей документ користується неабиякою популярністю серед громадян ФРН, але майже не застосовується на практиці серед населення нашої держави.
Із доповідями під час заходу виступили Валентина Кривоніс, Дарина Левада, Олег Пелипенко, Оксана Кірєєва й Олександр Богатченко. Вони навели приклади із правової практики юристів України та Німеччини в контексті запропонованої для обговорення теми.
Студентський голова Запорізького відділення Центру німецького права, студент 3 курсу Олег Пелипенко, розповідаючи про перебіг засідання, зазначив: «Проведення таких тематичних заходів – не лише цікаве, але й корисне для студентів юридичного факультету. Так, ґрунтовний порівняльний аналіз законодавчої бази та юридичної практики України та ФРН дозволяє усім охочим підвищити свою професійну компетентність, дізнатися більше про ті теми, які ми вивчаємо під час аудиторних занять. Ми дуже вдячні керівництву факультету за надану можливість вдосконалювати свої знання та здобувати практичні навички, необхідні майбутнім правникам».

Юридичний факультет