Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Креативний підхід до навчання продемонстрували учасники конкурсу проектів «Віртуальної лабораторії»

Креативний підхід до навчання продемонстрували учасники конкурсу проектів «Віртуальної лабораторії»

Креативний підхід до навчання продемонстрували учасники конкурсу проектів «Віртуальної лабораторії»
03.04.2017 11:06 Все Головні новини Факультети Біологічний Біологічний факультет Віртуальна лабораторія з природничо-наукових дисциплін

Нещодавно на базі біологічного факультету ЗНУ відбувся ІІ етап Міського природничого конкурсу мультимедійних проектів «Віртуальна лабораторія з природничо-наукових дисциплін». Захід проходив у рамках впровадження в освітню систему міста STEM-освіти.

Головна мета, яку ставили перед собою організатор заходу, – це підвищення якості міської природничої освіти та залучення учнів до науково-експериментальної діяльності. Також під час проведення конкурсу перед представниками ЗНУ стояло завдання підвищити рівень інтересу учнів до вивчення біологічних дисциплін завдяки проведенню експериментів та використання сучасних інтерактивних технологій в освітньому процесі. Цього разу свої конкурсні роботи захищали учні 8-10 класів навчальних закладів середньої освіти м. Запоріжжя.
Другого дня відбулися презентації та захист конкурсних проектів школярів за напрямом хімія та екологія. Під час проведення конкурсу учасникам надавали підтримку педагогічні працівники, вчителі шкіл, які їх супроводжували. Від імені керівництва університету та біологічного факультету присутніх на заході привітала декан, професор Людмила Омельянчик. До складу конкурсної комісії цього дня від університету увійшли завідувач кафедри хімії, професор Олександр Бражко, професор кафедри хімії Людмила Омельянчик, доцент кафедри хімії Тамара Панасенко, завідувач кафедри загальної та прикладної екології та зоології, професор Олександр Рильський, доцент кафедри фізіології, імунології і біохімії з курсом ЦО та медицини Віра Копійка, очолила роботу конкурсної комісії методист науково-методичного центру Департаменту освіти і науки ЗМР Наталія Логінова.
Щодо загального рівня підготовки робіт учнів шкіл та їхніх виступів члени журі вказали на високий рівень знань, які продемонстрували старшокласники, та креативність у підході до реалізації проектів. Багато цікавих знахідок були представлені юними дослідниками у галузі використання на заняттях з біології індикаторів природного походження, адже останнім часом багато з традиційних хімічних реактивів заборонені для застосування у школі. Цікавий підхід до вирішення поставленого завдання знайшли й ті конкурсанти, які створили навчальні відеоролики для уроків хімії, використовуючи відеоматеріали з інтернету.
За результатами проведеного конкурсу дипломи І ступеня отримали Андрій Фатов (спеціалізована школа з №72) і Максим Востріков (Запорізький колегіум «Елінт»). На 2 місці – Єгор Рибін (Запорізький ліцей № 105), Роксолана Діброва (Запорізька гімназія №50) та Сергій Лавренко (ЗОШ №86). На 3 – Анна Гасіліна (Запорізька гімназія №47) й Аліна Трушкіна (ЗОШ № 103).
Усі призери та учасники конкурсу отримали також пам’ятні подарунки – ювілейну книгу ЗНУ або біологічний російсько-український словник-довідник.

Біологічний факультет

Схожі новини