Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Стали відомі результати пробних ЗНО з географії та фізики

Стали відомі результати пробних ЗНО з географії та фізики

Стали відомі результати пробних ЗНО з географії та фізики
03.04.2017 15:56 Все Головні новини Зовнішнє незалежне оцінювання Вступна кампанія-2017 результати пробного ЗНО географія фізика

У Запорізькому національному університеті оприлюднили результати тренінгів із проходження зовнішнього незалежного оцінювання з географії та з фізики для абітурієнтів міста Запоріжжя та Запорізької області. Нагадаємо, що цього року 516 осіб скористалися можливістю перевірити свій рівень знань із географії та 241 особа з фізики.

Однією з особливостей проведення традиційних безкоштовних пробних тренінгів із ЗНО на базі університету є те, що викладачі вишу перевіряють результат тестувань, які оприлюднюють на офіційному сайті ЗНУ. Крім того, за результатам перевірки абітурієнтам надаються рекомендації, на які теми варто звернути уваги для успішної підготовки до основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання.
Ознайомитися з результатами пробного ЗНО з географії можна за покликанням: rezul__tati_z_geograf__yi.doc
Результати проходження ЗНО з фізики розміщені за покликанням: Physics_results_2017__1_.doc
Нагадаємо, під час проведення тренінгів представники адміністрації університету – проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура, в.о. помічника ректора Галина Микитів, а також начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Паскевська, викладачі, співробітники і студенти вишу доклали багато зусиль, аби пробне зовнішнє незалежне оцінювання завершилось чітко й злагоджено, на найвищому рівні.
На учасників тренінгів чекало максимальне відтворення атмосфери та всіх технічних моментів основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання. При цьому їхню увагу окремо закцентували на правах й обов’язках. Зокрема, їм нагадали розклад проведення ЗНО, список документів та речей, які мусять мати при собі учасники зовнішнього незалежного оцінювання. Також йшлося про перелік порушень, які можуть призвести до того, що роботу учасника ЗНО визнають недійсною.
За словами начальника відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлії Паскевської, щорічні тренінги з написання ЗНО є важливим складником профорієнтаційної діяльності Запорізького національного університету. Колектив вишу дбає про те, аби усі абітурієнти, незалежно від майнового стану їхніх родин, отримали змогу завчасно ознайомитися із технічними моментами перебігу основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання, а також об’єктивно оцінити рівень своєї підготовки. Крім того, важливою особливістю проведення таких пробних ЗНО в нашому університеті є те, що всі роботи абітурієнтів-учасників тренінгів перевіряють викладачі Запорізького національного університету, а результати оприлюднюються на сайті Запорізького національного університету. І цього року велика кількість учасників пробних ЗНО, їхня вмотивованість та ентузіазм свідчать про популярність, якою серед абітурієнтів користуються ці заходи. Щиро вдячні колективу університету за надану можливість перевірити свої знання та познайомитися з особливостями перебігу ЗНО «із середини» й самі учасники пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування

Схожі новини