Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі ЗНУ завершили перевірку робіт учасників тренінгу із ЗНО з історії України

Викладачі ЗНУ завершили перевірку робіт учасників тренінгу із ЗНО з історії України

Викладачі ЗНУ завершили перевірку робіт учасників тренінгу із ЗНО з історії України
03.04.2017 16:00 Все Головні новини Пробне зовнішнє незалежне оцінювання тренінг історія України оприлюднення результатів ЗНО

Усі охочі зможуть ознайомитися зі своїми результатами на офіційному сайті ЗНУ, перейшовши за покликанням: rezul__tati_z___stor__yi_ukrayini_1_.doc

Нагадаємо, що історія України входить до переліку одного з двох обов’язкових предметів, між якими абітурієнти мають зробити вибір при складанні основної сесії ЗНО. Крім того, наявність сертифіката з цього предмета є необхідною умову для вступу на багато престижних спеціальностей. Тому цього року 805 абітурієнтів та тих, хто вступатимуть до вищих навчальних закладів наступного року вирішили спробувати свої сили під час тренінгу із написання ЗНО з цього предмета.

У проведенні тренінгів взяли участь проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура, в.о. помічника ректора Галина Микитів, начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Паскевська, викладачі, співробітники і студенти університету.

Характерною особливістю цих безкоштовних пробних ЗНО стало те, що чимало старшокласників уже не вперше беруть участь у таких тренінгах. Більшість із них уже скористалися можливістю на минулих вихідних взяти участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні з української мови та літератури. Відомо, що це ЗНО найбільш популярне серед майбутніх абітурієнтів. Участь у ньому впливає на підсумковий бал у шкільному атестаті, а наявність відповідного сертифіката є обов’язковою умову вступу в усі вищі заклади України.

Тож учасники заходу вже були обізнані з процедурою проходження ЗНО. При цьому представники університету, задіяні в проведенні зовнішнього незалежного оцінювання, як завжди, спрацювали чітко й злагоджено. Тож під час тренінгів вдалося максимально точно відтворити усі технічні умови та атмосферу основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

Крім того, представники вишу подбали про такий важливий елемент підготовки старшокласників до успішного складання ЗНО та проходження вступної кампанії, як психологічний супровід. Викладачі вишу провели консультаційні зустрічі з усіма учасниками тренінгу. Їм надали чіткі поради, як уникнути стресу під час підготовки до ЗНО та його складання.

Окремо всіх школярів попросили звернути увагу на недопущення під час основної сесії моментів, які можуть стати приводом для не зарахування їхніх результатів та дискваліфікації роботи.

Коментуючи перебіг цього етапу пробного зовнішнього незламного оцінювання на базі ЗНУ, начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Паскевська зазначила: «Безкоштовні пробні тренінги із зовнішнього незалежного оцінювання сприяють проходженню конкурсного відбору до вступу у ЗНУ та передбачають не лише власне тестуванню, але й організаційній, методичній та психологічній підготовці. Вступники мають змогу побачити, як відбуватиметься ЗНО, прослухати поради викладачів та психологів. Саме тому ці тренінги користуються такою популярністю серед старшокласників міста й області».

Самі учасники тренінгів високо оцінили їхню корисність та інформативну насиченість.

 

Схожі новини