Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ провели пробне тестування від Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти

У ЗНУ провели пробне тестування від Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти

У ЗНУ провели пробне тестування від Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти
03.04.2017 16:24 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти пробне ЗНО українська мова та література тренінг

Днями на базі Запорізького національного університету відбулася перша сесія пробних тестувань із зовнішнього незалежного оцінювання від Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти. Цього дня до нашого вишу завітали охочі перевірити рівень своїх знань з української мови та літератури. Усього можливістю перевірити свій рівень підготовки до основної сесії ЗНО цього дня скористалися 386 осіб.

Нагадаємо, що вже кілька років поспіль університет виступає однією з основних баз у місті для проведення зовнішнього незалежного оцінювання від ДпРЦОЯО. Серед старших інструкторів, інструкторів та чергових, задіяних під час проведення цього пробного ЗНО, було чимало викладачів і співробітників університету. Відповідальною особою за пункт тестування призначена начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Паскевська.

Цього року з аудиторного фонду університету для проведення тренінгів задіяли 27 аудиторій. При цьому на абітурієнтів чекало повне занурення в атмосферу ЗНО. Для цього використовували всі елементи проведення офіційної сесії зовнішнього незалежного оцінювання, починаючи від використання зошитів, ідентичних тим, що видаються при офіційній перевірці знань випускників шкіл, і завершуючи проведенням технологічної перерви, обов’язкової для офіційної сесії. Після завершення виконання завдань усі його учасники отримали тестові зошити та бланки відповідей. Вони самостійно, використовуючи інформацію, розміщену на сайті Дніпропетровського центру оцінюванню якості освіти, завдяки яким змогли самостійно оцінити рівень своєї готовності до перевірки знань.

Як відзначила начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Паскевська, розповідаючи про перебіг пробного тестування, тренінг пройшов на високому рівні. «Усі співробітники нашого вишу, а також викладачі запорізьких шкіл, задіяні в тренінгу, працювали злагоджено та ефективно, сумлінно виконували покладені на них обов’язки. Вони намагалися допомогти старшокласникам відчути себе учасниками справжньої сесії ЗНО і, завдяки цьому, в майбутньому уникнути стресу під час справжнього зовнішнього незалежного оцінювання», – наголосила вона.

При цьому вона відзначила, що особливу увагу вступників звертали на технічні елементи успішного проходження основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Так, їм нагадали про те, аби вони завжди вчасно, до 10.50, з’являлися на пункт проходження ЗНО й перед цим обов’язково уточнювали його адресу, аби не переплутати, до якого саме пункту їх прикріплено. Крім того, абітурієнти мають пам’ятати основні вимоги участі в зовнішньому незалежному оцінюванні: ручка, яка використовується під час заповнення бланків, має бути лише чорною гелевою, на території пункту складання ЗНО, в тому числі – пробного, забороняється користуватися мобільними телефонами тощо.

Нагадаємо, що 8 квітня на базі ЗНУ відбудеться друга сесія пробного зовнішнього незалежного оцінювання від ДпРЦОЯО. Цього дня в університеті чекають на всіх абітурієнтів, які прагнуть перевірити свій рівень знань з інших предметів, які увійшли до переліку цьогорічного зовнішнього незалежного оцінювання.

 

Таміла Тарасенко

 

Схожі новини