Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти-філологи відзначили Міжнародний день дитячої книги разом із запорізькими школярами

Студенти-філологи відзначили Міжнародний день дитячої книги разом із запорізькими школярами

Студенти-філологи відзначили Міжнародний день дитячої книги разом із запорізькими школярами
03.04.2017 16:59 Все Головні новини Факультети Філологічний

Традиційно студенти філологічного факультету проводять акцію «Прочитай дитині книгу!», присвячену Міжнародному дню дитячої книги, у школах міста Запоріжжя. Започаткувала акцію доцент кафедри української літератури Олеся Слижук. Так запорізькі студенти-філологи долучились до всеукраїнських заходів з популяризації дитячого читання, що проводяться Центром дослідження літератури для дітей та юнацтва.

Оскільки свято дитячої книги приурочене дню народження всесвітньо відомого казкаря Ганса Крістіана Андерсена, то студентки 3 курсу Олександра Баркова й Анна Іванова провели уроки інтерактивного читання його казок для учнів Запорізької гімназії № 11, а Гоар Акопян, Катерина Бажан та Софія Кіцелюк читали учням Запорізького багатопрофільного ліцею «Перспектива» твори класика української літератури для дітей Всеволода Нестайка, а Інна Богма і Катерина Дерій – сучасні українські літературні казки.

Під час акції були проведені профорієнтаційні п’ятихвилинки: розповіді про професію філолога та її переваги, про філологічний факультет ЗНУ.  На завершення студентки пообіцяли учням прийти до них вже в якості вчителів – у вересні на педагогічну практику.