Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЕПК підбили підсумки конференції «Молода наука-2017»

В ЕПК підбили підсумки конференції «Молода наука-2017»

В ЕПК підбили підсумки конференції «Молода наука-2017»
05.04.2017 10:23 Економіко-правничий коледж наукова діяльність конференція «Молода наука-2017»

Учора, четвертого квітня, в Економіко-правничому коледжі відбулася одна з найважливіших подій навчального року: викладачі та студенти підбили підсумки ІХ науково-практичної конференції студентів та молодих науковців «Молода наука-2017». Також під час заключного засідання конференції нагородили кращих її учасників.

Нагадаємо, що цього року упродовж двох тижнів – із тринадцятого по двадцять сьоме березня – в ЕПК у рамках проведення конференції відбулося засідання чотирнадцяти секцій. У них взяли участь понад 100 юних дослідників. За давньою гарною традицією, яка склалася в коледжі, деякі активні студенти взяли участь у роботі двох або й трьох секцій, успішно презентувавши роботи з різноманітних актуальних тем.
До почесної президії конференції увійшли: проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук, директор Економіко-правничого коледжу Олена Грибанова, голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Кристина Пирогова та голова Наукового студентського товариства коледжу Андрій Цибульський.
Після урочистого виконання Гімну України засідання розпочалося виступом студентки Анни Туркачової на тему «Тарас Шевченко – новітній пророк Майдану». У своїй доповіді вона поглянула на всім відому постать Кобзаря із незвичної точки зору, як на натхненника та одного із символів новітньої боротьби українців за незалежність нашої держави.
Після цього Геннадій Васильчук та Олена Грибанова поздоровили з черговою вагомою перемогою спортивних «зірок» коледжу – студентів спеціальності «Фізичне виховання» Олега Ганзенка, Дмитра Вороновського, Тараса Гришина та Кирила Пирогова. Хлопці нещодавно блискуче виступили на Чемпіонаті України атлетики серед юніорів. Саме завдяки їхнім здобуткам команда Запорізької області виборола 1 місце. Спортсменам вручили Почесні грамоти за підписом ректора ЗНУ Миколи Фролова та пам’ятні подарунки. Їхнього тренера – викладача кафедри теорії та методики фізичної культури і спорту факультету фізичного виховання, майстер спорту України з важкої атлетики Анатолія Орлова відзначили Подякою ректора ЗНУ. При цьому Геннадій Васильчук зауважив, що на сьогодні, на його думку, найкращі спортсмени вишу навчаються саме в Економіко-правничому коледжі. У свою чергу, Анатолій Орлов подякував керівництву ЗНУ та, зокрема ЕПК за створені сприятливі умови для успішного здобуття спортсменами якісної вищої освіти. Він висловив сподівання, що й надалі серед студентів коледжу будуть запорізькі спортсмени-юніори.
Під час нагородження кращих учасників конференції Почесними грамотами ректора ЗНУ Геннадій Васильчук зазначив, що деякі доповіді юних науковців коледжу склали б гідну конкуренцію студентам факультетів – учасникам загальноуніверситетської конференції «Молода наука-2017». «Ви молодці, що зробили цей важливий крок – взяли участь у конференції. Яку б надалі професію ви б не обрали у житті, вам знадобляться вміння генерувати ідеї, аналізувати факти та мати науковий підхід до вивчення всіх явищ довкола. Це сприятиме побудові вдалої кар’єри», – зазначив проректор.
Також він вручив Почесні грамоти ректора науковим керівникам студентів – викладачам коледжу Яні Висоцькій. Олені Заїці, Ларисі Івановій, Інні Кириловій, Лілії Козак і Марині Кузьміній. Олена Грибанова, своєю чергою, наголосила на важливості заняття наукою для студентів коледжу. За час існування Економіко-правничого коледжу вже понад 1000 випускників отримали його дипломи. Більшість із них має досвід участі у наукових заходах під час навчання в ЕПК, що позитивно позначилось на їхньому подальшому навчанні чи побудові кар’єри. Вона вручила низці учасників конференції Почесні грамоти.
Кристина Пирогова високо оцінила рівень наукової діяльності студентів коледжу. Вона також винагородила кращих учасників Почесними грамотами й подарунками від наукової бібліотеки університету. При цьому вона висловила сподівання, що так само плідно студенти продовжать займатися науковою і надалі, під час навчання на факультетах ЗНУ.
Крім того, під час пленарного засідання пролунала доповідь студентки 4 курсу спеціальності «Розробка програмного забезпечення» Аліни Ошур, яка темою не лише свого виступу, але й курсової роботи обрала «Розробку інтернет-порталу ‘’Молода наука ‘’». Аліна проаналізувала, як вдосконалити сайт коледжу, створений у 2013 році силами самих студентів ЕПК.
Не менше зацікавлення викликали виступи студента 3 курсу спеціальності «Правознавство» Костянтина Федосєєва на тему: «Проблеми охорони промислової власності в Україні», третьокурсників спеціальності «Фінанси і кредит» Аліни Омельченко й Едуарда Рєзанова на тему: «Кооперативні банки: зарубіжний досвід та перспективи створення в Україні» та студентки 3 курсу спеціальності «Видавнича справа та редагування» Сабіни Гулевської «Структурно-тематична характеристика соціальних мереж Японії».
Голова НТС коледжу Андрій Цибульський прозвітував про проведення конференції «Молода наука-2017». Зокрема, він наголосив, що цього року в 14 секційних засіданнях взяли участь 113 юних науковців. Із них 71 особа отримала дозвіл на публікацію тез статей у збірнику наукових робіт, що переконливо свідчить про високу якість їхніх доповідей. Він подякував керівництву коледжу та вишу за створення сприятливих умов для розкриття потенціалу студентів. Також Андрій відзначив уже традиційну активність студентів 1 курсу, серед яких – найбільше учасників конференції. Однак, цього року значно активізувалась наукова діяльність студентів 3 курсу ЕПК: кількісний показник щодо цього курсу серед учасників конференції, у порівнянні з минулим роком, зріс на 11%.
Також Андрій, який уже завершує навчання в коледжі та вступає на юридичний факультет ЗНУ, подякував усім активістам ЕПК за плідну роботу та побажав подальшого процвітання в його науковій діяльності. Олена Грибанова висловила сподівання, що Андрій і надалі не забуватиме рідну альма-матер та повертатиметься до коледжу, аби розповідати про свої нові перемоги та брати активну участь в організації його наукових заходів.
Завершилося засідання груповим фото на згадку усіх студентів, які отримали нагороди, та їхніх наукових керівників.

Таміла Тарасенко

Схожі новини