Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / День відкритих дверей в ЕПК зібрав більше 100 запорізьких старшокласників

День відкритих дверей в ЕПК зібрав більше 100 запорізьких старшокласників

День відкритих дверей в ЕПК зібрав більше 100 запорізьких старшокласників
05.04.2017 13:28 Економіко-правничий коледж День відкритих дверей профорієнтація зустріч

В Економіко-правничому коледжі ЗНУ відбувся День відкритих дверей. Уже традиційно ця подія користується неабиякою популярністю серед абітурієнтів та їхніх батьків. Цього разу на інформативно-профорієнтаційний захід завітали понад 100 старшокласників із шкіл Запоріжжя та області. Вони не лише змогли познайомитися із матеріально-технічною базою коледжу, поспілкуватися з його викладачами та студентами, але й скористалися можливістю остаточно визначитися з майбутньою професією, яку їм надали представники ЕПК.

Із самого початку зустріч старшокласників з їхнім майбутнім закладом освіти проходила в радісній атмосфері свята. Представники коледжу під керівництвом директора ЕПК Олени Грибанової подбали про ошатне оформлення холу навчального корпусу №2. Також лунала весела музика, створюючи у всіх радісний настрій, та працювала фотозона, яка користувалася великою популярністю серед гостей вишу.
Багато старшокласників скористалися можливістю завітати до комп’ютерних класів та пройти профдіагностику своїх здібностей, складену на основі психодіагностичних методик. Це робилося задля того, аби дослідити особливості розвитку їхніх пізнавальних процесів та надати учням рекомендації щодо вибору майбутніх спеціальностей.
Крім того, велике зацікавлення у старшокласників викликали презентаційні відеоролики та інтерв’ю, власноруч підготовлені студентами коледжу. У них йшлося про освітній процес, дозвілля студентів ЕПК, перспективи, які відкриваються перед його випускниками, історію й сьогодення коледжу тощо.
Під час офіційної частини заходу перед аудиторією виступили директор Економіко-правничого коледжу Олена Грибанова та секретар приймальної комісії ЕПК Альона Ходаковська. Олена Євгенівна відповіла на запитання, яке найбільше турбувало батьків абітурієнтів: набір учнів 9 класу до коледжів продовжили до 2019 року включно. Отже, під час цьогорічної вступної кампанії матимуть нагоду подати документи як випускники шкіл, так і ті, хто завершив 9 класів. Крім того, Альона Ходаковська відповіла на всі запитання, пов’язані з алгоритмом успішного вступу до коледжу. Присутні на заході дізналися про перелік необхідних документів, терміни подачі заяв, про пільгові категорії тощо.
Своєю чергою, Олена Грибанова розповіла учасникам зустрічі про освітній процес у коледжі, його практичний складник, загальноосвітні та спеціалізовані предмети, знання з яких отримують студенти ЕПК упродовж навчання, підсумкову форму контролю. Окремо вона зупинилася на перспективах, які відкриваються перед випускниками Економіко-правничого коледжу: переважна більшість їх вступає на 2-3 курси Запорізького національного університету, де й продовжує здобувати вищу освіту. При цьому такі випускники не лише легко вписуються до університетського освітнього процесу, але й інколи випереджають за знаннями тих студентів, які після школи відразу вступили до вищого навчального закладу.
Також в аудиторії викликала велике зацікавлення розповідь про те, як студенти ЕПК проводять час поза навчанням. У коледжі створені всі умови для інтелектуального та фізичного розвитку. Так, серед його представників багато тих, хто паралельно із здобуттям освіти будує успішну спортивну кар’єру, перемагає на чемпіонатах України та світу серед юніорів.
Крім того, багато студентів плідно займаються наукою. Про це переконливо свідчать результати цьогорічної ІХ науково-практичної конференції студентів та молодих науковців «Молода наука-2017», яка тривала на базі коледжу. Рівень наукових робіт її учасників здатен конкурувати із науковими розвідками студентів університету.
У цьому учасники Дня відкритих дверей змогли переконатися особисто. Перед ними виступили зі своїми представники різних секцій «Молодої науки», чиї доповіді висококваліфіковане журі визнало кращими.
Абітурієнти та їхні батьки подякували викладачам і студентам Економіко-правничого коледжу за цікаву інформаційно насичену зустріч та за затишну родинну атмосферу, яка панувала під час Дня відкритих дверей.

Схожі новини