Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ провели тренінг із розвитку громадської активності

У ЗНУ провели тренінг із розвитку громадської активності

05.04.2017 17:20 Все Головні новини Факультети Іноземної філології Відділ міжнародних зв’язків факультет іноземної філології міжнародна діяльність тренінг

Днями в Запорізькому національному університеті відбувся четвертий тренінг «Активні громадяни», в якому взяли участь студенти, викладачі та співробітники ЗНУ. Цей захід організували і провели доценти кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови факультету іноземної філології Світлана Запольських та Олександра Головко в рамках співпраці нашого університету із Британською Радою за міжнародною програмою «Активні громадяни в усьому світі». Тренінг відвідав проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук і високо оцінив як сам захід, так і проекти, які представили викладачі та студенти Запорізького національного університету.

Нагадаємо, що метою заходу стало сприяння соціальним змінам і забезпечення сталого розвитку шляхом створення і формування мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій, які є рушіями реформ у своїх громадах. А ще – надання їм знань та навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог.
Під час тренінгу були обговорені важливі проблеми, пов’язані з розширенням впливу ЗНУ на функціонування соціальної галузі, зміни екологічної ситуації, покращення неформальної освіти, активізації допомоги дітям, залучення молоді до здорового способу життя, облаштування і благоустрою прилеглих до ЗНУ дворів та вулиць тощо.
Цього разу цільовою аудиторією тренінгу стали саме студенти, викладачі і співробітники Запорізького національного університету, що сприяло проведенню тренінгу в інтерактивній формі, активно дискутувати та обговорювати етапи впровадження та реалізації конкурентоспроможних соціальних проектів, осередком яких може стати ЗНУ.
Серед проектів були запропоновані різні ініціативи, які стосувались, зокрема, орієнтації молоді на активні види діяльності, покращення умов студентського життя, урізноманітнення занять творчого характеру, розширення знань та формування навичок, які можуть стати у нагоді у сучасному середовищі, підвищення свідомості студентів, забезпечення цілеспрямованого вибору занять для ефективного використання вільного часу студентів.
Учасники тренінгу отримали сертифікати міжнародного зразка та можливість подати проекти соціальної дії на розгляд Британської Ради.

Відділ міжнародних зв’язків