Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Круглий стіл на тему «Міфи екології»

Круглий стіл на тему «Міфи екології»

26.12.2007 18:15

Сьогодні у Запорізькому національному відбувся круглий стіл на тему «Міфи екології», у якому взяла участь 121 особа.

Серед гостей заходу - як викладачі біологічного факультету так і голова Запорізької обласної організації Всеукраїнської екологічної ліги Л. Золотаренко-Горбунова та представник Державного управління екології при Запорізькій обласній державній адміністрації О. Важенко.

За кілька тижнів до початку круглого столу було оголошено фотоконкурс «Запоріжжя – очима екологів». Приємно, що студентство було активним і загалом на конкурс надійшло сто робіт. Виставка із найкращих фотографій буде тривати у першому корпусі ЗНУ до кінця січня. Тож, назвемо переможців: перше місце виборола майбутня журналістка Ольга Семенюк, друге місце розділили студентка біологічного факультету Ангеліна Чемерис, студентка філологічного факультету Яна Горяна та студент факультету журналістики Станіслав Стуканов. Третю сходинку посіли: представниця факультету СПП Уляна Закревська, майбутній фізик Олена Смирнова і студент факультету журналістики Віктор Кіщак. Усім їм вручили дипломи переможців та призи; інші учасники були нагороджені грамотами.

Далі з вітальним словом до учасників круглого столу звернулася декан біологічного факультету Людмила Омельянчик.

Спеціально для круглого столу студенти факультету журналістики Марина Шелерова, Наталія Останькович, Катерина Шиян, Аліна Новгородцеві і Оксана Дічева підготували відеорепортаж.

У ході круглого столу із доповідями виступили О.Важенко, професор, завідувач кафедри загальної та прикладної екології та зоології Валентина Бовт, студенти біологічного факультету Микола Дроздов, Михайло Головченко, Уляна Кривоший, Наталка Дударева.

Найактивніші учасники круглого столу були відзначені грамотами.