Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ побували з навчальним візитом у Нарвському коледжі Тартуського університету

Представники ЗНУ побували з навчальним візитом у Нарвському коледжі Тартуського університету

Представники ЗНУ побували з навчальним візитом у Нарвському коледжі Тартуського університету
07.04.2017 10:39 Все Головні новини Факультети Іноземної філології Відділ міжнародних зв’язків факультет іноземної філології міжнародна співпраця академічна мобільність

Нещодавно доценти кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови Запорізького національного університету Олександра Головко та Світлана Запольських відвідали з навчальним візитом Нарвський коледж Тартуського університету (Естонія). Вони пройшли там стажування в рамках програми «Erasmus+». Цей візит став наступним етапом у розвитку співпраці між ЗНУ та Нарвським коледжем Тартуського університету. Перший етап відбувся у листопаді 2016 року, коли делегація ЗНУ під керівництвом проректора з наукової роботи Геннадія Васильчука відвідала Естонію з навчальним візитом у рамках реалізації проекту «Впровадження багатомовної моделі освіти та методології інтегрованого навчання предмету і мови (CLIL) у Запорізькому національному університеті та Запорізькій області».

За цей час викладачі познайомилися з історією Тартуського університету, специфікою викладання курсів різними мовами та викладання курсів іноземною мовою, використання методики CLIL при викладанні навчальних дисциплін, специфікою написання магістерських робіт студентами, дізналися про поняття «електронна лекція» та способами використання платформи Moodle для проведення лекцій у віддаленому форматі.
Цього разу викладачі ЗНУ взяли участь у VI міжнародній конференції «Frontiers of CLIL and ELT». Серед всесвітньо відомихдоповідачів були такі спеціалісти з методики CLIL, як Філ Болл (із доповіддю «Три виміри CLIL»), Джен Макартур (із доповіддю «Тринадцять способів використання поезії при викладанні англійської мови»), Енн Велді (із доповіддю «Характеристика словникового складу англійської мови»), Джин Лінеан (із доповіддю «CLIL в аудиторії: як розвивати чотири види навичок»), Марк Леві (із доповіддю «Що робитьCLIL-програму успішною?») та інші.
Окрім знайомства із специфікою навчального процесу в Нарвському коледжі, викладачі відвідали культурні заходи, серед яких засідання клубу дебатів, присвяченого проблемі «Я – представник меншини у невеликій державі», щотижневий музичний клуб «Let’s have a cup of jazz…», який цього разу представляв узбекські народні мотиви, святкування дня Юхана Шютте – першого ректора університету.
Під час навчального візиту Світлана Запольських та Олександра Головко обговорили з представниками Нарвського колежу Тартуського університету подальші кроки реалізації спільного естонсько-українського проекту «Впровадження багатомовної моделі освіти та методології інтегрованого навчання предмету і мови (CLIL) в Запорізькому національному університеті та Запорізькій області».
Викладачі повернулися з навчальної поїздки у піднесеному настрої та з прагненням використати отримані знання на практиці в максимальному обсязі.

Відділ міжнародних зв’язків

Схожі новини