Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЕПК долучилися до всеукраїнської інтелектуальної гри «Левеня»

В ЕПК долучилися до всеукраїнської інтелектуальної гри «Левеня»

В ЕПК долучилися до всеукраїнської інтелектуальної гри «Левеня»
10.04.2017 13:06 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж освітній процес інтелектуальна гра

Нещодавно в Економіко-правничому коледжі ЗНУ відбувся традиційний конкурс: першокурсники долучилася до участі у Всеукраїнській грі для юних знавців природничих дисциплін «Левеня».

Восьмого квітня в ЕПК пройшов всеукраїнський учнівський конкурс із фізики «Левеня-2017». Варто відзначити, що він проходить в Україні з 2001 року. Загалом, у цьому році у заході взяли участь 84 студенти 1 курсу різних спеціальностей коледжу. Ознайомлювали з правилами участі, слідкували за виконанням, а також проводили конкурс викладачі коледжу Ірина Шпуганич та Ярослав Яровий.
На думку керівництва ЕПК та його викладачів, це – важливий захід, який заохочує студентську молодь до вивчення фізики, її практичного застосування та тренує логічне і просторове мислення. Зокрема, до завдань долучили й питання за темами курсу повної загальної середньої освіти, що допомагає згадати і закріпити отримані знання.
Результати конкурсу будуть оголошені у травні, а нагородження відбудеться у червні 2017 року.
Колектив ЗНУ бажає перемоги усім учасникам інтелектуального змагання!

Ганна Веселовська

Схожі новини