Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Міністр юстиції України привітав організаторів та учасників Всеукраїнської олімпіади з права у ЗНУ

Міністр юстиції України привітав організаторів та учасників Всеукраїнської олімпіади з права у ЗНУ

Міністр юстиції України привітав організаторів та учасників Всеукраїнської олімпіади з права у ЗНУ
12.04.2017 17:04 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет освітній процес всеукраїнська олімпіада з права

Під час урочистого відкриття ІІ туру всеукраїнської олімпіади з права на базі юридичного факультету в.о. начальника Головного територіального управління юстиції в Запорізькій області Олексій Долгополов зачитав присутнім привітання від імені Міністра юстиції України Павла Петренка.

У зверненні Міністра йшлося про привітання з урочистою подією – початком олімпіади з права: «Від Міністерства юстиції України щиро вітаю вас з відкриттям ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю «Правознавство». Є фактом, що студенти, які пройшли етапи відбору і стали учасниками олімпіади, належать до найбільш обдарованих, енергійних і амбітних студентів національних юридичних шкіл. Саме таких правників гостро потребує вітчизняна правова система. Саме таких працівників потребує оновлена реформами система органів юстиції України.
Бажаємо учасникам олімпіади справедливих змагань і заслужених перемог та маємо надію, що у майбутньому ви долучитеся до команди Міністерства юстиції України.
З повагою Міністр Павло Петренко».

Документ можна знайти за покликанням: vseukrayins__ka_ol__mp__ada.pdf

Юридичний факультет

Схожі новини