Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Незабаром у виші пройде фінал фізкультурно-розважального турніру «Абітурієнт-2017» на приз ректора ЗНУ

Незабаром у виші пройде фінал фізкультурно-розважального турніру «Абітурієнт-2017» на приз ректора ЗНУ

Незабаром у виші пройде фінал фізкультурно-розважального турніру «Абітурієнт-2017» на приз ректора ЗНУ
14.04.2017 15:26 Все Головні новини Профорієнтація спорт здоровий спосіб життя

Вже 22 квітня у Запорізькому національному університеті пройде фінал масштабного вишівського проекту – фізкультурно-розважальний турнір «Абітурієнт-2017» на приз ректора ЗНУ. Його перші зональні змагання стартували у Вознесенівському районі Запоріжжя, а продовжилися в Якимівському районі Запорізької області.

Нагадаємо, турнір проводиться з ініціативи та за підтримки ректора Запорізького національного університету Миколи Фролова, проведення заходу координують проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура і начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Паскевська. Метою змагань передусім є пропагування здорового способу життя, залучення молоді до занять фізичною культурою і спортом, а також забезпечення системного підвищення якості освіти на інноваційній основі. Турнір триває у два етапи: 1 етап – зональний, а 2 етап – фінал, який запланований на 22 квітня.

Схожі новини