Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету менеджменту стали переможцями конкурсу наукових робіт із географічних наук

19.04.2017 10:02 Все Головні новини Факультети Менеджменту Менеджмент конкурс наукових робіт

Нещодавно на базі Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького відбулася підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Географічні науки», в якому студенти Запорізького національного університету Владислав Панченко і Мадіна Ельмурзаєва посіли призові місця. Згідно з рішенням конкурсної комісії вони серед інших учасників були запрошені до участі в II етапі-захисті наукової роботи на підсумковій науково-практичній конференції «Географічні науки».

На заході презентували свої доповіді 36 студентів із 19 вищих навчальних закладів 17 міст України. Були представлені на конференції: Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Львівський національний університет імені Івана Франка, Національний університет цивільного захисту України, Національний університет біоресурсів і природокористування України, Одеський державний екологічний університет, ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника», Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки, Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, Херсонський державний університет та інші виші. Запорізький національний університет на цьому конкурсі представили студенти 4 курсу факультету менеджменту Запорізького національного університету. Зокрема, Владислав Панченко захистив наукову роботу «Проект створення потужностей зі зберігання сировини для виробництва біоетанола». А Мадіна Ельмурзаєва – роботу «Моделювання системи управління нерухомістю географічно-адміністративних території». Науковими керівниками молоді виступили доктор економічних наук, доцент кафедри менеджменту організацій і логістики Лідія Горошкова та проректор з науково-педагогічної роботи, доктор технічних наук, професор кафедри підприємництва, менеджменту організацій та логістики, заслужений працівник освіти України Володимир Волков.
Цей конкурс проходив у декілька етапів. На останньому в форматі науково-практичної конференції, й відбувся захист цих наукових робіт. До речі, роботи учасників конкурсу оцінювались за багатьма критеріями, при цьому максимально в конкурсі можна було набрати 100 балів. За результатами конкурсу Владислав Панченко був нагороджений дипломом 2 ступеня, а Мадіна Ельмурзаєва – дипломом 3 ступеня. Всього було 11 призових місць, які розподілили між собою всі переможці конкурсу з різних куточків України.