Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Майбутні юристи ЗНУ обговорювали важливі питання вітчизняного права

Майбутні юристи ЗНУ обговорювали важливі питання вітчизняного права

Майбутні юристи ЗНУ обговорювали важливі питання вітчизняного права
19.04.2017 12:24 Все Головні новини Факультети Юридичний юридичний факультет Економіко-правничий коледж освітня діяльність студентська наука конференція «Молода наука-2017»

На юридичному факультеті відбулося засідання юних дослідників та їхніх наукових керівників у рамках проведення Х університетської науково-практичної конференції студентів, аспірантів і молодих учених «Молода наука-2017». Під час наукового зібрання його учасники розглянули актуальні питання вітчизняного правознавства. Усього в роботі секції взяло участь 50 студентів. Керівником засідання виступив заступник декана юридичного факультету з наукової роботи, професор кафедри адміністративного та господарського права – Павло Лютіков. На початку заходу з привітальним словом звернувся до присутніх проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук. Він побажав студентам наснаги, наукового і професійного розвитку та плідної роботи впродовж конференції. Також до учасників заходу звернулася декан факультету, професор Тетяна Коломоєць. Вона відзначила важливість участі студентів у таких заходах для формування їхніх професійних компетентностей та початку вдалої наукової кар’єри.

Свої роботи під час засідання презентували такі студенти юридичного факультету, як Ольга Попова, Владислав Бандровський, Ірина Кравченко, Анастасія Козинець, Аліна Свиденко, Валерія Єфименко, Юлія Приходько, Олександр Федоров, Дарина Левада, Марина Штогрін, Ганна Михайлишина, Поліна Кравец, Вікторія Бронецька, Арина Дихтяр та багато інших. Крім того, в заходіі взяли участь представники спеціальності «Правознавство» Економіко-правничого коледжу.

Засідання конференції було поділено на дві секції: «Публічно-правові дисципліни» і «Приватно-правові дисципліни». Упродовж її роботи юні дослідники розглянули такі актуальні питання, як ділова репутація юридичної особи; особливості визнання її банкрутом; використання альтернативних засобів доведення, зокрема поліграфа; важливі аспекти кримінального процесуального права європейських країн; міжнародно-правові аспекти захисту прав інтелектуальної власності; шлюбно-сімейні відносини в нашій країні, а також зарубіжний досвід їх нормативно-правового регулювання тощо.

У результаті обговорення різних питань правового характеру розпочалася жвава дискусія між студентами. Запитання були вкрай цікавими і свідчили про гарну теоретичну базу, а відповіді – науково обґрунтованими і влучними. Варто відзначити, що робота секції була двомовною: деякі її учасники продемонстрували високий рівень володіння юридичною лексикою англійської мови, презентувавши результати своїх досліджень і гідно відповідаючи на поставлені запитання.

За результатами роботи секції студентів Економіко-правничого коледжу було нагороджено подарунками від юридичного факультету і вигляді наукової літератури. Наприкінці заходу голова секції Павло Лютіков подякував усім її учасникам за плідну роботу та висловив сподівання на їхню подальшу успішну наукову діяльність.

 

Юридичний факультет

 

 

 

 

Схожі новини