Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ створили дільничні виборчі комісії та виборчі дільниці до виборів ректора

У ЗНУ створили дільничні виборчі комісії та виборчі дільниці до виборів ректора

19.04.2017 08:59 Все Головні новини Вибори ректора оргкомітет дільничні виборчі комісії

Відбулися засідання Організаційного комітету та Виборчої комісії з проведення виборів ректора Запорізького національного університету.

Під час засідань одноголосним рішенням головою Організаційного комітету обрали в.о. завідувача кафедри міжнародної економіки, природних ресурсів і економічної теорії Дмитра Івановича Бабміндру, його заступником – завідувача кафедри іноземних мов професійного спрямування Станіслава Валентиновича Іваненка, а секретарем – вченого секретаря університету Віталія Прокоповича Снєжка. Головою Виборчої комісії обрали декана юридичного факультету Тетяну Олександрівну Коломоєць, заступником голови – завідувача відділу аспірантури і докторантури Юрія Олеговича Каганова, секретарем – Яну Миколаївну Драєвську.

Також створили дільничні виборчі комісії та виборчі дільниці у ЗНУ та відокремлених структурних підрозділах: Економіко-гуманітарному факультеті у м. Мелітополі Запорізької області та Криворізькому факультеті, Економіко-правничому коледжі ЗНУ та Торговому коледжі ЗНУ. Також під час засідань розглянули питання про визначення правових підстав проведення виборів та ознайомили з наказом ректора ЗНУ від 14.04.2017 № 127; про розробку Положень щодо організації та проведення виборів ректора Запорізького національного університету; про створення дільничних виборчих комісій та виборчих дільниць; про роботу Організаційного комітету та Виборчої комісії; про порядок оприлюднення протоколів Виборчої комісії тощо.