Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка економічного факультету стала переможцем всеукраїнської олімпіади

Студентка економічного факультету стала переможцем всеукраїнської олімпіади

Студентка економічного факультету стала переможцем всеукраїнської олімпіади
24.04.2017 16:35 Все Головні новини Факультети Економічний Економічний факультет перемога олімпіада працевлаштування

Нещодавно на базі Університету імені Альфреда Нобеля відбувся II етап Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит». Запорізький національний університет представляли на заході студентки магістратури першого року навчання кафедри обліку та оподаткування Наталія Горькава та Дар’я Самойленко. Завідувач кафедри обліку та оподаткування, доктор економічних наук, професор Надія Шмиголь, наставник учасниць, була запрошена в якості члена журі олімпіади. Варто відзначити, що в заході брали участь 137 студентів із 73 закладів вищої освіти з усіх куточків України.

Молоді запропонували конкурсні завдання з наступних дисциплін: «Фінансовий облік», «Аудит», «Управлінський облік», «Економічний аналіз». Олімпіада проходила у два етапи. Перший етап – комп’ютерне тестування, другий етап – вирішення задач з кожної дисципліни. Кульмінацією олімпіади стало підбиття підсумків та визначення переможців. 

За результатами олімпіади Наталія Горкава посіла І місце, за що була нагороджена Дипломом та цінними подарунками. Один із спонсорів олімпіади, знана аудиторська фірма KPMG, запросила Наталію на день відкритих дверей та запропонувала подальше працевлаштування. Дар’я Самойленко була першою у номінації вирішення завдань з «Економічного аналізу». Надія Шмиголь була нагороджена подякою за плідну працю у складі журі.

Дівчата висловили поядку викладачам кафедри обліку та оподаткування за надані ґрунтовні знання та особисто Надії Шмиголь за допомогу у підготовці до олімпіади. Слід також відзначити, що це найвище досягнення для кафедри, яке свідчить про високий рівень освіти, які здобувають студенти спеціальності «Облік і оподаткування», та високий попит на випускників кафедри на ринку праці.

 

Економічний факультет

 

Схожі новини