Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Майбутні журналісти із ЕПК побачили, як створюють друковану продукцію

Майбутні журналісти із ЕПК побачили, як створюють друковану продукцію

Майбутні журналісти із ЕПК побачили, як створюють друковану продукцію
28.04.2017 09:18 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж освітній процес практика екскурсія

Учора, двадцять сьомого квітня, для студентів 1 курсу спеціальності «Журналістика» та студентів 2 курсу спеціальності «Видавнича справа та редагування» в рамках проведення навчальної практики організували екскурсію у видавничий дім «Кераміст». Організатором заходу стала викладач коледжу Ольга Широбокова.

На початку екскурсії студентам показали майже раритетну друкарську машину. Працівник видавництва розповів екскурсантам, що працювати оператором такої машини дуже шкідливо, адже там задіяна фарба на основі олова.
На сьогодні у видавничому домі застосовують сучасне високопродуктивне поліграфічне обладнання і передові технології. Тут створюють дизайн-макети різноманітної поліграфічної продукції від візиток і логотипів до верстки великих каталогів, книг і ексклюзивного фірмового стилю. Сучасне обладнання для післядрукарської обробки дозволяє якісно та вчасно виконувати замовлення будь-якої складності. Студенти побачили всі етапи виготовлення газети. Вони стали свідками того, як тексти та зображення відбиваються на металевих пластинах і відбиває їх на папері.
На думку представників ЕПК, процес виготовлення газет та журналів виявився дуже захоплюючий. Вони наголосили, що дізналися багато нового про цикл виробництва у типографіях.

Економіко-правничий коледж

Схожі новини