Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Первинна профспілкова організація дбає про співробітників та студентів

Первинна профспілкова організація дбає про співробітників та студентів

Первинна профспілкова організація дбає про співробітників та студентів
28.04.2017 09:29 Все Головні новини ППО ЗНУ

У Запорізькому національному університеті піклуються не лише про те, щоб забезпечити студентам гідний рівень освіти, їхнє цікаве дозвілля, а й про відпочинок, оздоровлення та активний спосіб життя студентів, співробітників вишу та їх дітей.

Загалом, Первинна профспілкова організація ЗНУ працює в декількох напрямках роботи, які стосуються оздоровлення дітей, співробітників та студентів, організації культмасового відпочинку та матеріальної допомоги.

Так, за словами голови профспілки Бориса Павловського та  бухгалтера профспілки Світлани Носової, за останній місяць ППО ЗНУ було придбано 37 путівок на оздоровлення дітей співробітників у дитячих оздоровчих таборах. У ДОТ «Зміна» (Кирилівка) за заявками співробітників було придбано 17 путівок, у ДОТ «Лазурна райдуга» (Кирилівка) - 8, у ДОТ «Факел» (Бердянськ)- 4 та у ДОТ «Червона гвоздика» (Бердянськ) – 8 путівок. При цьому вартість путівок залежить від кількості днів у кожній зміні і транспортних витрат на доставку дітей до табору, також на частину вартості путівки виділяє кошти профспілка. Наприклад, повна вартість путівки до дитячого оздоровчого табору «Зміна» на 16 днів складає 5340 грн., а батьківські внески за цю путівку складають лише 1600 грн. Повна вартість путівки у ДОТ «Зміна» на 19 днів – 6.300 грн., а батьки сплачують 1890 грн.

В інших дитячих таборах така вартість путівок:

ДОТ «Лазурна райдуга» - повна вартість на 16 днів – 5.120 грн., батьківські внески – 1536 грн.; повна вартість на 19 днів – 6.575 грн., батьківські внески – 1970 або 1800 в залежності від зміни.

ДОТ «Факел» - повна вартість на 18 днів (друга і третя зміна) – 5580 грн., батьківські внески – 1674 грн.

До речі, до дитячого оздоровчого табору «Факел» - є вільні путівки, тому є можливість придбати їх та оздоровити дітей. Треба також відзначити, що в цьому році двоє співробітників вишу - батьки, які самостійно виховують дітей (пільгова категорія) отримали також дві путівки на оздоровлення дітей з пільговою знижкою від профспілки.

Також за останній місяць ППО ЗНУ було замовлено із профспілковою знижкою 155 квитків на кіносеанси в кінотеатрі ім. Довженка, зокрема на фільм «Форсаж»,  на театральні вистави «Романтики або Шалене кохання», «Дайте завісу негайно!» - 14 квитків, більше 90 квитків на французьку комедію на одну дію «Обережно жінки», більшу частину з яких - 77 квитків придбали студенти, тим самим продемонструвавши інтерес до театрального життя міста.

На даний час ППО ЗНУ оголошує прийом заяв на відвідування кінофільму  "Стражи галактики" 4 травня о 19: 30. Вартість квитка складає 40 гривень, а
заяви приймаються до 28 квітня до 14:00.

Крім того, ППО ЗНУ забезпечили профспілкові виплати по 300 грн. переможцям конкурсу-огляду на звання кращого в питаннях охорони праці, безпеки життєдіяльності та пожежної безпеки, який проводився відділом охорони праці спільно з ППО ЗНУ з нагоди дня охорони праці (28 квітня) серед всіх підрозділів вишу. Такий конкурс проводиться в стінах вишу щорічно. Переможцями цього року за рішенням комісії стали представники юридичного факультету та бухгалтерії вишу, яким також були виголошені подяки.

Продовжується робота по виділенню коштів на матеріальну допомогу факультетам у розмірі 5000 грн. на рік, яку факультети спрямовують в залежності від їх вибору на організацію та забезпечення наукових, освітніх, спортивних заходів. Так, цього року таку допомогу вже отримали факультети журналістики, ФІФ, філологічний та біологічний факультети.

Також ППО ЗНУ дбає про організацію подорожей для студентів та співробітників нашого університету, які прагнуть збагатити своє життя новими емоціями, враженнями, знайомствами,  розширити своє світосприйняття. Адже подібні екскурсії спрямовані на зміцнення психологічного здоров’я членів університетського колективу, а також створення гарного та оптимістичного настрою.

Відзначимо, що профспілкова організація вишу зараз активно готується до організації літнього оздоровлення співробітників на базі відпочинку «Славутич». Так, заїзди на базу відпочинку плануються за таким графіком: 24 червня, 4 липня, 14 липня, 24 липня, 3 серпня та 13 серпня. Інформація про вартість путівок буде розміщена пізніше на офіційній сторінці ППО ЗНУ на сайті вишу http://web.znu.edu.ua/profcom/

Для того, щоб отримати більше інформації про різні види відпочинку,  дозвілля і подорожей, які пропонує ППО ЗНУ, можна завітати до аудиторій 311 і 209 навчального корпусу №4 або скористатися покликанням на сторінку студентської профспілки ЗНУ: https://vk.com/ppo_stud_znu_ua або знайти сторінку ППО ЗНУ на офіційному сайті ЗНУ і ознайомитись з новими пропозиціями Профспілки.
Довідки за телефонами: 228-75-27 та 228-76-05

 

Олена Переверзєва


Схожі новини