Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультет СПП долучився до проекту «Start-UP business»

Факультет СПП долучився до проекту «Start-UP business»

28.04.2017 09:44 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології кафедра акторської майстерності та дизайну лекція

Днями у Запорізькому обласному центрі молоді пройшов другий день проекту «Start-UP business». Організаторами заходу стали: «Запорізький обласний центр молоді» Запорізької обласної раид та управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації. Мета проекту полягає в популяризації та розвитку молодіжного підприємництва в Запорізькій області. У рамках його реалізації проводяться лекції, тренінги та майстер-класи від досвідчених практиків у галузі бізнесу, та від представників громадських та державних організацій.

Однією з запрошених учасниць проекту стала керівник художнього навчального театру, викладач кафедри акторської майстерності та дизайну Запорізького національного університету Крістіна Бондарєва. Вона провела лекцію на тему: «Мистецтво виступу перед аудиторією», під час якої розповіла всім присутнім про те, як побороти страх публічного виступу і підготуватись до успішної самопрезентації себе та презентації бізнес-плану. Цей виступ дуже добре сприйняла аудиторія, охарактеризувавши його як дуже цікавий і змістовний, а саму тему як дуже актуальну в галузі бізнесу. По завершенню другого дня заходу його організатори подякували всім учасникам і побажали успіхів у розвитку їх бізнес-діяльності.

Кафедра акторської майстерності та дизайну