Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники економічного факультету презентували бізнес-інкубатор на молодіжному форумі

Представники економічного факультету презентували бізнес-інкубатор на молодіжному форумі

Представники економічного факультету презентували бізнес-інкубатор на молодіжному форумі
28.04.2017 13:19 Все Головні новини Факультети Економічний Економічний факультет бізнес-інкубатор презентація

Учора, двадцять сьомого квітня. в Запоріжжі відбувся обласний молодіжний Форум «Розвиток молодіжних центрів Запорізького краю. Кращі практики». На цьому заході були присутні представники першого академічного бізнес-інкубатора «БІ-Запоріжжя» Запорізького національного університету, під керівництвом його директора Олександра Черепа. Цей бізнес-інкубатор створили на базі економічного факультету ЗНУ при дієвій підтримці Запорізької обласної державної адміністрації та Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізькій області.

Під час Форуму представники «БІ-Запоріжжя» розповіли про його досягнення, зокрема про те, що недавно відбувся перший випуск бізнес-інкубатів. Упродовж свого перебування в цій організації молоді підприємці отримали практичну консультативну підтримку щодо багатьох важливих питань започаткування власного бізнесу, а також прослухали тематичні лекції і практичні семінари від провідних бізнесменів-практиків області. Кращі учасники бізнес-інкубатора вже отримали кошти на реалізації своїх ідей.

Під час презентації на форумі всі охочі змогли дізнатися більше про суть і можливості участі в бізнес-інкубаторі, а також – про переваги підприємницької діяльності. Зокрема, їхню увагу акцентували на тому, що для того, щоб стати інкубантом необхідно відвідати сайт http://bi-ink.zp.ua. Там – ознайомитися з умовами проекту та подати конкурсну заявку відповідно до вимог. Також Олександр Череп наголосив на тому, що більш детальну інформацію можна отримати, звернувшись за наступною адресою: Запоріжжя, проспект Соборний № 74 (Запорізький національний університет) навчальний корпус № 5) кабінети № 220, 221. Також більше про умови участі в бізнес-інкубаторі можна дізнатися, зателефонувавши  за номерами:  228-76-13, (095)101-03-81.

 

Економічний факультет

 

Схожі новини