Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Гран-прі фестивалю «Студентська весна-2017» отримав Економіко-правничий коледж

Гран-прі фестивалю «Студентська весна-2017» отримав Економіко-правничий коледж

Гран-прі фестивалю «Студентська весна-2017» отримав Економіко-правничий коледж
28.04.2017 15:25 Все Головні новини Факультети Всі факультети центр культури студвесна фестиваль

Учора, двадцять сьомого квітня, у ЗНУ відбувся гала-концерт традиційного масштабного фестивалю вишу від його центру культури – «Студентська весна-2017». Цього року він тривав в оновленому й досить розширеному форматі. Перш за все, нововведенням стало те, що конкурс проходив шість днів. І щодня свої таланти під час проекту представляли факультети-суперники (усього 11 факультетів та ЕПК). До того ж, їхні змагання починалися ще з музичної перерви на головному студентському майдані, згодом переходили у проведення творчої виставки в холі навчального корпусу №2 біля актової зали, а фінішували власне виступами на «Студвесні». Також варто відзначити, що під час проведення виставок тривали благодійні акції зі збору коштів на лікування студентів ЗНУ Катерини Маслій (ФСУ) та Максима Каманова (факультет СПП).

Крім того, на випадок якщо глядачі не встигли на виступ улюбленого факультету, центр культури подбав про онлайн-трансляцію заходу, а також - про його постперегляд у будь-який зручний час на каналі центру:

https://www.youtube.com/channel/UCn0XaArXcNX6CK_5gqy4o5A
До речі, вже зараз перегляд записів попередніх днів сягнув півтисячної кількості й більше. Також до 24 квітня тривало інтернет-голосування на приз «Глядацькі симпатії» на сайті http://goodcentre.com.ua/

Тож його результати та масштабні підсумки фестивалю й презентували глядачам під час гала-концерту. Основну інтригу розкрили на заході помічник ректора Наталія Воронова та директор центру культури Юлія Янько. Так, у номінації «Глядацькі симпатії конкурсу» переможцем став ФІФ, а в номінації «Симпатія журі» - математичний факультет. Цього року "бронзу" змагань вибороли ФІФ та юридичний факультет, "срібло" – факультет журналістики та економічний, "золото" – факультет СПП, а Гран-прі отримав ЕПК.

Варто відзначити, що оцінювали таланти молоді члени високопрофесійного журі: співак, композитор, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів, член журі міжнародних фестивалів та найдобріша людина у світі - Юрій Аврамець; лауреат міжнародних фестивалів, артистка муніципального театру танцю, співзасновник Арт-центру «Прем’єра» й табору "Art Cam" - Юлія Кондрашова; перший віце-містер Запоріжжя, містер Запорізької державної інженерної академії, учасник колективу «Умка», ведучий та редактор програм «Утро с ТВ-5», «Планшет» на каналі «ТВ-5», завидний наречений - Владислав Таран; художній керівник та головний режисер шоу-театру «Профі-арт» - Неліанна Ласкарі; художній керівник ансамблю грузинського танцю «Імеді», VIP-холостяк славетного міста Запоріжжя - Малхаз Чахвашвілі; художній керівник студії «D.A.L.S.» центру культури - Ірина Василенко; перший віце-містер Запорізького національного університету, капітан команди з футзалу «Надія ЗНУ», учасник команди КВК «Надія ЗНУ», креативний директор компанії «Splesh production», співвласник кафе-бару «Amsterdam», фахівець (фото та відео) центру культури - Антон Осадчук. Головою журі конкурсу була директор центру культури - Юлія Янько.

Ведучою урочистостей, як і всіх конкурсних днів, була студентка філологічного факультету Юлія Чеборай. Насамперед, вона привітала найталановитіших студентів нашого вишу, найактивніших вболівальників конкурсу, викладачів, співробітників та адміністрацію університету.

У гала-концерті взяли участь учасники ЕПК зі своїм сучасним танком, ансамбль грузинського танцю «Імеді» (керівник Малхаз Чахвашвілі) та учасники хореографічної студії «D.A.L.S.».

До речі, під час конкурсу відкривали таланти студенти від першого до п’ятого курсів: вони конкурували між собою на музичних перервах, проводили благодійні виставки та дарували неймовірну енергію глядачам на сцені на тему «А що, якщо…». І її інтерпретація у кожного була своя. Також завдяки благодійним виставкам на допомогу нашим студентам Катерині Маслій та Максиму Каманову зібрали 689 гривень.

Згодом для оголошення переможців у номінаціях «Актор року», «Актриса року» та «Ведучий року», на сцену запросили першого віце-містера Запоріжжя, містера Запорізької державної інженерної академії, учасника колективу «Умка», ведучого та редактора програм «Утро с ТВ-5», «Планшет» на каналі «ТВ-5» Владислава Тарана. На номінацію «Актор року» були номіновані: Віталій Письменний, біологічний факультет; Костянтин Вельможко, математичний факультет; Владислав Василенко, юридичний факультет; Едуард Бойко, ФСУ. Відтак, переможцем у номінації «Актор року», у рамках конкурсу «Студентська весна-2017» став Едуар Бойко. На номінацію «Актриса року» були номіновані: Анастасія Потебня, біологічний факультет; Ліна Ващенко, ФІФ; Ніка Толмачова, факультет СПП; Ангеліна Борисенко, економічний факультет. Її переможцем стала Ліна Ващенко. На номінацію «Ведучий року» були номіновані: Ганна Шишова, факультет фізичного виховання; Наталя Ольховська, ЕПК; Віктор Посунько, факультет журналістики; Олексій Гуденко, економічний факультет. Та переможцем стала Наталія Ольховська.

Для оголошення першості у номінаціях «Вокаліст року» (чоловічий), «Вокаліст року» (жіночий) та «Артист-інструменталіст», на сцену запросили лауреата міжнародних фестивалів, артистку муніципального театру танцю, співзасновника Арт-центру «Прем’єра» Юлію Кондрашову. На номінацію «Вокаліст року» (чоловічий) були номіновані: Артур Конкін, філологічний факультет; Станіслав Прошкін, ФІФ; Михайло Халаши, філологічний факультет; Вадим Наростовицький, факультет фізичного виховання. Переможцем у номінації «Вокаліст року» (чоловічий), став Артур Конкін. На номінацію «Вокаліст року» (жіночий) були номіновані: Анастасія Ашифіна, біологічний факультет; Іванна Черкашина, ЕПК; Марія Зайцева, ФІФ; Марія Щербіна, юридичний факультет. Її переможцем стала Іванна Черкашина. На номінацію «Артист-інструменталіст» були номіновані: батл піаністів, філологічний факультет; рок-група факультету СПП; кавер-бенд ФІФ; рок-бенд, економічний факультет. Переможцями, без сумнівів, стали представники філологічного факультету.

Для оголошення переможців у номінаціях «Хореографія» (найкраща постановка), «Хореографія» (дует) та «Флешмоб» (хореографічний), на сцену запросили художнього керівника ансамблю грузинського танцю «Імеді», VIP-холостяка міста Запоріжжя Малхаза Чахвашвілі. На перемогу в номінації «Хореографія» (найкраща постановка) були номіновані: танок «Поліція», ФІФ; сучасний танок, юридичний факультет; сучасний танок, факультету журналістики; сучасний танок, ЕПК. Переможцем стали представники ФІФ. На номінацію «Хореографія» (дует) були номіновані: романтичний танок, факультет СПП; танок «Джокера та Квіна», історичний факультет; індійський танок, ФІФ; бальний танок, економічний факультет. А переможцями стали представники факультету СПП. На номінацію «Флешмоб» (хореографічний) були номіновані: «День села», юридичний факультет; «Зозуля», факультет СПП; флешмоб ЕПК; масовий танок, філологічний факультет. Переможцями стали представники ЕПК.

Для оголошення кращих у номінаціях «Оригінальний жанр», «Цирковий номер» та «Арт-перфоменс року», на сцену запросили керівника студії Центру культури, художнього керівника хореографічної студії «ДЕЛС» Ірину Василенко. На номінацію «Оригінальний жанр» були номіновані: паркур, факультет журналістики; східний танок, історичний факультет; східний танок, економічний факультет; танок «Казка», ФСУ. Переможцем стала Катерина Іщенко (історичний факультет). На номінацію «Цирковий номер» були номіновані: ЕПК; економічний факультет; ФІФ; факультет фізичного виховання. Переможцями стали представники ЕПК. На номінацію «Арт-перфоменс року» були номіновані: «Ряди Фурьє», математичний факультет; Андрій Касьянов, факультет СПП; факультет фізичного виховання; реп-батл, філологічний факультет. Переможцями стали представники математичного факультету.

Для оголошення переможців у номінаціях «Гумор» (команда КВК), «Декорація та програма конкурсу» та «Сценарій конкурсу», на сцену запросили партнера центру культури, керівника запорізької перукарні Влада Кондратенка. На номінацію «Гумор» (команда КВК) були номіновані: команда КВК «Камбек», юридичний факультет; команда КВК «Теристорний світодіод», фізичний факультет; команда КВК «Нет парня», ЕПК; збірна команда КВК, ФСУ. Переможцем стали представники ЕПК. На номінацію «Декорація та програма конкурсу» були номіновані: ФІФ; факультет журналістики; факультет СПП; ФСУ. Переможцем стали представники ФІФ. На номінацію «Сценарій конкурсу» були номіновані: факультет СПП; ФІФ; економічний факультет; математичний факультет. Переможцями стали представники математичного факультету.

Для оголошення переможців у номінаціях «Музична перерва конкурсу» та «Виставка конкурсу», на сцену запросили першого заступника голови студентської ради Запорізького національного університету Марію Пересипко. На номінацію «Музична перерва» були номіновані: факультети: журналістики й філологічний; ФСУ та історичний; ЕПК та економічний; математичний та біологічний. Переможцями стали представники факультету журналістики й філологічного. На номінацію «Виставка конкурсу» були номіновані: факультет СПП; біологічний факультет; фізичний факультет; юридичний факультет. Переможцями стали представники біологічного факультету.

Для оголошення переможців у номінаціях «Вболівальники конкурсу», «Афіша та запрошення конкурсу» та «Відеопривітання конкурсу», на сцену запросили першого віце-містера Запорізького національного університету, капітана команди з футзалу «Надежда ЗНУ», учасника команд КВК «Надежда ЗНУ», креативного директора компанії «Сплеш продакшен», співвласника кафе-бару «Амстердам», фахівця (фото та відео) центру культури Антона Осадчука. У номінації «Вболівальники конкурсу» представили роботи: юридичний факультет; факультет журналістики; ЕПК; філологічний факультет. Переможцями стали представники юридичного факультету. Саме вони перемогли й у номінації «Афіша та запрошення конкурсу». А ось переможцями в номінації «Відеопривітання конкурсу» стали представники математичного факультету.

Гала-концерт конкурсу «Студентська весна 2017» продовжився оголошенням подяк режисерам та їхнім командам, студентам, які впродовж двох місяців писали сценарії, створювали декорації, проводили безліч репетицій, щоб здивувати глядачів та довести, що в Запорізькому національному університеті - найталановитіші студенти міста Запоріжжя. Для нагородження представників студентських рад факультетів, вишу та голів культурно-масових секторів на сцену запросили голову культурно-масового сектору студентської ради Запорізького національного університету Дар’ю Варлигіну. Солодкі призи та подарунки для студентських рад факультетів та вишу надав центр культури. Відтак, за активну участь у фестивалі нагородили: Анастасію Панченко (матфак), Катерину Діхтяр (фізичний факультет), Євгена Назаренка (філологічний факультет), Людмилу Богдан (факультет журналістики), Ліну Ващенко (ФІФ), Анастасію Забугу (ФСУ), Надію Тряпицину (істфак), Ангеліну Борисенко (економфак), Віталія Письменного (біофак), Тетяну Сокол (юрфак), Маргариту Савчук (СПП), Аманду Волік (факультет фізичного виховання), Влада Горового (ЕПК). Також грамотою центра культури за високий рівень організації заходу відзначили Антона Назаренка.

А за допомогу у проведенні фестивалю та фото-та відеозйомок нагородили: Артема Герасимова, Іллю Гордєєва, Тетяну Деркасову, Юлію Чеборай, Артема Левадного.

Крім того, фахівці центру культури вже змонтували відеоролики з конкурсних днів (монтаж – Антон Назаренко, відео – Ілля Гордєєв, Тетяна Деркачьова). Їх можна знайти у пабліках центру в соцмережах чи на сайті: http://goodcentre.com.ua/

Окремі фотоальбоми присвячені конкурсним дням (фото – Артем Герасимов та Марія Пересипко). До того ж, кожен факультет і коледж готували цікаві промо до своїх виступів.

Наприкінці заходу всіх його гостей порадувала чудовим вокалом випускниця факультету журналістики ЗНУ – Дар’я Рупасова.


А організатори нагадали напівжартуючи, але й з натяком, що вже з наступного дня починається підготовка до наступного конкурсу центру - "Дозвольте відрекомендуватися"!


Марія Канцелярист

 

Схожі новини