Новини пресслужби ЗНУ / Новини / “Світ дитинства-2007”

“Світ дитинства-2007”

20.11.2007 12:58

15 та 16 листопада 2007 року в рамках Всеукраїнського фестивалю “Талановиті діти України” пройшов перший обласний благодійний фестиваль-конкурс вокалу, хореографії та акторської майстерності серед дітей-сиріт, вихованців шкіл-інтернатів та дітей, позбавлених батьківського піклування “Світ дитинства-2007”.

Організаторами фестивалю виступили: Запорізька обласна державна адміністрація, упраління освіти та науки облдержадміністрації, “Обласний центр патріотичного виховання молоді” Запорізької обласної ради.

Організатором фестивалю у Запорізькій області виступила громадська мистецька організація “Сімейне коло” в особі студентки 4 курсу спеціальності “Театральне мистецтво” факультету Соціальної педагогіки та психології Наливайко Крістіни.

Фестиваль підтримали: благодійний фонд “Патріоти Запоріжжя”, “Макс-таксі”, “Мотор Січ”, “Інтурист”, “Хлібодар”, “Народна аптека” та інші меценати і спонсори.

Велика подяка від організаторів фестивалю кафедрі акторської майстерності Запорізького національного університету, яка підтримала фестиваль і взяла участь у його проведенні. Членами журі фестивалю та почесними гостями були: Король Олександр Петрович – народний артист України, Беркова-Житомирська Любов Григорівна – лауреат премії імені І.С. Паторжинського, старший викладач вокалу, Петрик Тетяна Дмитрівна – актриса, викладач кафедри акторської майстерності. До заходу також, були залучені і студенти 4 курсу спеціальності “Театральне мистецтво”, які на практиці показали високий рівень творчої підготовки.

Ведучі фестивалю, студентка 4 курсу Аліна Мамотенко та студент 5 курсу Сергій Кучера з великою майстерністю провели захід.

Дуже вдячні усім, хто не залишився байдужим до дітей-сиріт і підтримав фестиваль, адже він був направлений на збагачення творчого потенціалу обдарованих дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, вихованців шкіл-інтернатів, на залучення дітей та підлітків до участі у національно-культурному відроджені України.