Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / На базі наукової бібліотеки діє правопросвітницька виставка

На базі наукової бібліотеки діє правопросвітницька виставка

На базі наукової бібліотеки діє правопросвітницька виставка
04.05.2017 09:02 Все Головні новини Наукова бібліотека ЗНУ виставка правопросвітницька діяльність

Із третього по п’яте травня на базі наукової бібліотеки Запорізького національного університету представлена мандрівна експозиція «Кожен має право знати свої права». Залучення ЗНУ до масштабної правопросвітницької акції стало можливим завдяки сприянню Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Запорізькій області та регіонального науково-методичного центру «Освіта та громадянське суспільство».

Цей правопросвітницький проект створений громадською організацією – членом УГСПЛ MART за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» з використанням матеріалів експертів і в рамках плану дій Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини», як один із кроків реагування на необхідність системного підходу до навчання правам людини.
Нагадаємо, що минулого тижня експозиція вже була представлена на базі юридичного факультету ЗНУ. Однак вона буде цікавою не лише для майбутніх правників, але й на студентів інших спеціальностей, які повинні також бути правосвідомими, Матеріали стендів виставки розподілені на 3 основних блоки:
1) Філософія, історія, еволюція прав людини (матеріал підкріплений зображеннями історичних постатей та подій, посиланнями на історичні документи, цитати визначних особистостей);
2) Окремі стандарти прав людини і основоположних свобод (тут міститься короткий зміст понять, інформація про справи Європейського суду з прав людини та інше);
3) Специфічний блок, який розповідає про права дитини (розуміння, історію, еволюцію прав дитини, Конвенцію ООН про права дитини).
Ця мандрівна експозиція є мобільним навчально-методичним засобом і складається із 25 панелей, що містять стислі тексти та візуальну інформацію про цінності, принципи та окремі аспекти прав людини. Вона використовується в якості додаткового наочного методичного матеріалу для освітніх, просвітницьких та інформаційних заходів.
Співробітники бібліотеки запрошують усіх охочих ознайомитися з інформаційними стендами, на яких у цікавій доступній формі представлені основні права, гарантовані законодавством України.

Наукова бібліотека ЗНУ

Схожі новини