Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ отримав подяку за співпрацю від організаторів національного дебатного турніру з виборчої реформи

ЗНУ отримав подяку за співпрацю від організаторів національного дебатного турніру з виборчої реформи

ЗНУ отримав подяку за співпрацю від організаторів національного дебатного турніру з виборчої реформи
04.05.2017 09:45 Все Головні новини Університет студентська рада дебатний турнір подяка перемога

Запорізький національний університет дієво долучився до проведення обласного етапу Національного дебатного турніру «Активна громада: право вибору». Це – інтелектуальне змагання організоване завдяки підтримці Національного демократичного інституту міжнародних відносин (NDI) та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Метою організаторів заходу стало підвищення рівня політичної просвіти громадян та залучення їх до дискусії про виборчу реформу в 24 населених пунктах України. У Запоріжжі регіональний етап дебатів відбувся завдяки дієвому сприянню ЗНУ.

Так, серед журі обласного етапу змагань були студентки нашого вишу, представниці студактиву Ольга Гаркуша, Марія Пересипко та Дар’я Скотницька, які забезпечили якісне професійне суддівство.

А серед переможців і призерів обласного етапу – представники університету. Так, студентка Економіко-правничого коледжу ЗНУ Олена Альошина у складі змішаної команди «Зенон» посіла 3 місце в обласному етапі турніру. А студент ЗНУ Антон Літвіненко у складі змішаної команди «Резонанс» виборов 1 місце в обласному етапі та 2 – в національному, який днями пройшов у Києві.

Запорізький національний університет отримав Подяку від організаторів заходу, зокрема від ГО «Інститут республіка» «Активна громада Всеукраїнська ініціатива» за допомогу в організації та проведенні Дебатного турнірі.

У супроводжувальному листі за підписом помічника координатора ГО «Інститут Республіка» у м. Запоріжжя Олесі Лапікової йдеться про те, що представники ЗНУ – «справжні професіонали. Працювати з Вами – неймовірна насолода». Також у листі повідомляється, що студенти ЗНУ продемонстрували чудові результати під час турніру. Крім щирих привітань із значними досягненнями в дебатному мистецтві у цьому документі висловлюються сподівання на подальшу плідну співпрацю із Запорізьким національним університетом.

 

Схожі новини