Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ стартують курси чеської мови

У ЗНУ стартують курси чеської мови

У ЗНУ стартують курси чеської мови
04.05.2017 15:14 Все Головні новини Центр інтенсивного вивчення іноземних мов Концепція вивчення іноземних мов міжнародна діяльність

Завдяки співробітництву Запорізького національного університету з Чеським центром (м. Київ) та плідним зусиллям ректора ЗНУ Миколи Фролова студенти, науково-педагогічні працівники, докторанти та аспіранти університету отримають унікальну можливість вивчити чеську мову на інтенсивних курсах чеської мови. У результаті перемов, які тривали декілька місяців, вдалося домовитися, що лише для представників нашого університетубуде надаватися 50% знижка від вартості навчання на інтенсивних курсах

Викладати на курсах буде досвідчений фахівець-носій мови Марек Сечкарж. Пан Марек багато років працював редактором у журналі та перекладачем, вільно володіє англійською, французькою, іспанською та російською мовами. Крім того, має міжнародний сертифікат викладача англійською мовою (CELTA).

А, отже, заняття будуть дійсно цікавими та інтерактивними, адже слухачі не лише отримають змогу вивчити мову, але, й долучитися до чеської культури.

Запрошуємо всіх бажаючих пройти інтенсивні курси чеської мови (початковий рівень).

Термін навчання з 10.05.2017 по 25.07.2017.

Графік навчання: двічі на тиждень по 90 хв.

Вартість курсів: 1250 грн. + 550 грн. (підручники).

Скористайтеся цієї унікальною можливістю та отримайте нові знання!

Запис і додаткова інформація в Центрі інтенсивного вивчення іноземних мов ЗНУ за телефонами 289-41-45, 066-684-29-11, 066-290-56-21.

 

Центр інтенсивного вивчення іноземних мов

 

 

 

Схожі новини