Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У виші організували спортивний пробіг

У виші організували спортивний пробіг

04.05.2017 16:27 Все Головні новини Спартакіада ЗНУ СОК ЗНУ

У Запорізькому національному університеті сьогодні, четвертого травня, в рамках студентської спартакіади провели пробіг серед представників різних факультетів, який був присвячений Дню Перемоги.

Змагання були проведені за ініціативою керівництва спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ за сприяння викладацького колективу факультету фізичного виховання вишу. Під час урочистої частини цього спортивного заходу, який має оздоровчу спрямованість, учасників забігу привітали представники організаторів: директор СОК ЗНУ Михайло Протас, головний суддя спартакіади Сергій Жестков та головний суддя цього пробігу Вікторія Бабій. Вони відзначили, що це один із завершальних етапів спартакіади, який необхідно подолати студентам та побажали молоді успішно його завершити.

У заході взяли участь команди по 5 дівчат і юнаків з різних факультетів університету. Так, зокрема серед учасників пробігу були представники факультету іноземної філології, менеджменту, соціальної педагогіки та психології, філологічного, економічного, фізичного, біологічного та юридичного та інших факультетів. Учасники цього спортивного заходу подолали символічну дистанцію приблизно в 500 метрів та усі, хто фінішував отримали з рук викладачів символічні кульки у формі квітів.

Цей пробіг став передостаннім етапом спартакіади, підведення підсумків якої та визначення переможців буде проведено після заключного етапу - змагань з легкої атлетики, котрі відбудуться 11 травня.

Олена Переверзєва