Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В аспірантурі ЗНУ ліцензовано нову спеціальність

В аспірантурі ЗНУ ліцензовано нову спеціальність

В аспірантурі ЗНУ ліцензовано нову спеціальність
12.05.2017 10:59 Все Головні новини Відділ аспірантури і докторантури відділу моніторингу якості освіти і ліцензування ліцензування спеціальностей

Наказом Міністерства освіти і науки України від 05 травня 2017 р. № 88-л Запорізький національний університет отримав ліцензію на підготовку аспірантів (здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти ступеня доктора філософії) зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» з ліцензованим обсягом 20 осіб.

До складу проектної групи увійшли фахівці факультету менеджменту і факультету соціології та управління, серед них доктори наук з державного управління Дамір Бікулов (керівник групи), Олександр Мордвінов, Надія Калашник, доктори філософських наук Максим Лепський, Тарас Бутченко, кандидати наук з державного управління Оксана Онищенко, Олена Заїка. Колективом науковців розроблено освітньо-наукову програму підготовки докторів філософії з цієї спеціальності, побудовану на основі компетентнісного підходу, та навчальний план.

Якісна підготовка ліцензійної справи стала результатом спільної роботи відділу аспірантури і докторантури під керівництвом Юрія Каганова та відділу моніторингу якості освіти і ліцензування, очолюваного Мариною Томченко. Організаційну допомогу надали фахівці наукової бібліотеки, які визначили інформаційне забезпечення освітньої діяльності, та відділу кадрів, відповідальні за внесення кадрових даних до ЄДЕБО.

Ліцензована спеціальність надає можливості професійного зростання для державних службовців, працівників органів виконавчої влади центрального та місцевого рівня, органів місцевого самоврядування, посадових осіб організацій та підприємств, у яких здійснюються процедури публічного управління.

Наразі в ЗНУ на третьому (освітньо-науковому) рівні ліцензовано 23 спеціальності, за якими здійснюватиметься прийом до аспірантури та підготовка докторів філософії. Усі бажаючі вступити до аспірантури можуть подавати документи, починаючи з 14 серпня 2017 р. Навчання здійснюється на очній (денній і вечірній) та заочній формах.

Детально ознайомитися з правилами прийому можна за покликанням http://phd.znu.edu.ua/page//img/Pravila_asp_2017.pdf

 

Відділ аспірантури і докторантури

 

Схожі новини