Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті підбили підсумки «Фестивалю реклами»

На економічному факультеті підбили підсумки «Фестивалю реклами»

На економічному факультеті підбили підсумки «Фестивалю реклами»
12.05.2017 12:39 Все Головні новини Факультети Економічний Економфак конкурс «Фестиваль реклами»

11 травня на економічному факультеті був проведений щорічний конкурс «Фестиваль реклами», організований керівництвом факультету на чолі з деканом Аллою Череп.

Цей конкурс, присвячений презентації всіх спеціальностей економічного факультету,  проводиться вже п’ятий рік поспіль. Його метою є підвищення інтересу студентів та абітурієнтів до спеціальностей економічного факультету.

Модератором конкурсу виступила заступник декана з виховної роботи Вікторія Сьомченко, а членами конкурсної комісії – науково-педагогічні працівники з усіх кафедр факультету, які оцінювали креативність, змістовність та яскравість викладеного матеріалу, знання основних тенденцій та напрямів специфіки тієї чи іншої спеціальності.

Вітаючи учасників, декан факультету Алла Череп наголосила, що реклама спеціальностей є важливим моментом профорієнтаційної роботи. При цьому попередні роки продемонстрували, що на факультеті навчаються талановиті студенти, які мають творчий погляд. Крім того, Алла Василівна закликала і молодші курси активно долучатись до участі в цьому конкурсі.

Студенти різних курсів (молодших і старших)  та різних напрямів підготовки, які взяли участь у творчих змаганнях, підготували 15 цікавих, творчих відео презентацій та відеороликів рекламного характеру для майбутніх абітурієнтів про більшість кафедр факультету, спеціальностей,  напрямів підготовки та освітніх програм, зокрема про  «Облік та оподаткування», «Фінанси і кредит», «Економічна кібернетика», «Міжнародна економіка», «Маркетинг», «Банківська справа та страхування», «Управління проектами», «Управління фінансово-економічною безпекою», «Управління персоналом та економіка праці», «Економіка довкілля та природних ресурсів».

У своїх презентаціях студенти показали які знання і навички можна здобути, навчаючись за різними фахами, які переваги економічних професій, в яких галузях можна реалізуватись випускникам, хто викладає основні фахові дисципліни, яка основна мета діяльності кафедр факультету та інші цікаві аспекти.

За результатами конкурсу перше місце посіли  студенти Дар’я Голда, Євгеній Васильченко, Євген Науменко, Валерій Дем’яненко, Каріна Баклицька, Ольга Горбань,  Дар’я  Земляна, Анжеліка Дабіжа, Оксана Шаповалова, Дар’я Федь  – за презентацію спеціальності «Маркетинг» та студентка Вікторія Калінчук за презентацію спеціальності «Облік та оподаткування».

2 місце посіли студенти Олександр Коломоєць, Валерія Піхотенко, Олександр Ляшенко, Владислав Хлепітько за презентацію спеціальності «Міжнародна економіка» та студентка Катерина Морозова за презентацію спеціальності «Управління проектами».

3 місце посіли студенти  Валерія Стогній, Олексій Гутенко, Світлана Гайдар, Ірина Тонких, Максим Попков, Діана Осічева, Вікторія Гайсинок, Азіза Елісова та інші за презентації спеціальностей «Облік та оподаткування», «Економічна кібернетика», «Фінанси і кредит», «Економіка довкілля та природних ресурсів».

Відзначимо, що більшість учасників, які взяли участь у конкурсі, були нагороджені почесними грамотами декана факультету. А кращі презентаційні матеріали будуть продемонстровані абітурієнтам на Дні відкритих дверей.

 

 Олена Переверзєва

Схожі новини