Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Запорізькі старшокласники завітали на біологічний факультет

Запорізькі старшокласники завітали на біологічний факультет

Запорізькі старшокласники завітали на біологічний факультет
12.05.2017 15:07 Все Головні новини Факультети Біологічний біологічний факультет профорієнтаційна діяльність підготовчі курси екскурсія День відкритих дверей

 На біологічному факультеті Запорізького національного університету значну увагу приділяють профорієнтаційній діяльності серед абітурієнтів міста й області. Важливим складником взаємодії із майбутніми вступниками для представників факультету є організація екскурсій в університеті, під час якої старшокласники можуть ознайомитися з матеріально-технічною базою ЗНУ, дізнатися від викладачів про особливості вступу, навчання та перспективи працевлаштування випускників факультету. Ці заходи відбуваються завдяки ініціативі декана біологічного факультету, професора Людмили Омельянчик.

Так, днями на факультеті відбулася чергова екскурсія представників підготовчих курсів, які цього року планують вступати до вищих навчальних закладів, під керівництвом викладача курсів Вікторією Яранцевої.

Для 20 майбутніх абітурієнтів влаштували екскурсію кафедрами та аудиторіями навчального корпусу № 3 та прилеглою територією студмістечка університету. Старшокласники спілкувалися із професорами Валентиною Бовт, Олександром Бражком, Олександром Фроловим. Віктором Ляхом, Олександром Рильським, Валерієм Домнічем, а також – із доцентами Валерієм Горбанем. Вікторією Генчевою та Євгеном Федотовим. Крім того, вони зустрілися з аспірантами і студентами факультету.

Вступники із перших вуст почули про переваги, які мають випускники вищого класичного навчального закладу на ринку праці, дізналися про особливості навчання на різних спеціальностях факультету. Їм розповіли про перемоги студентів у різноманітних олімпіадах і конкурсах, про можливість стажування в іноземних вишах, якою вже скористалися чимало представників біологічного факультету. Також їм розповіли про наукову та спортивну діяльність студентів та про їхнє дозвілля. Абітурієнти змогли отримати відповідь на всі актуальні для них питання щодо вступної кампанії-2017 та переліку посад, які вони зможуть обіймати після завершення навчання.

А ще вони побували в лабораторіях факультету. де у присутності викладачів змогли власноруч провести досліди та сфотографуватися з лабораторними тваринами.

Також усіх вступників запросили обов’язково завітати на День відкритих дверей, який відбудеться 14 травня і де можна буде отримати відповіді на всі запитання щодо вступу до вищого навчального закладу.

Усі учасники екскурсії залишилися дуже задоволеними. Вони подякували організаторам заходу за цікаву інформаційно насичену зустріч. Багато хто з них висловив побажання у майбутньому здобувати вищу освіту саме на біологічному факультеті ЗНУ.

 

Біологічний факультет

 

Схожі новини