Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ підбили підсумки конференції «Молода наука-2017»

У ЗНУ підбили підсумки конференції «Молода наука-2017»

У ЗНУ підбили підсумки конференції «Молода наука-2017»
12.05.2017 15:56 Все Головні новини Науково-дослідна частина Наукове товариство студентів аспірантів докторантів і молодих вчених конференція «Молода наука-2017» нагородження

Одинадцятого травня у Запорізькому національному університеті відбулася одна з найважливіших подій у галузі студентської науки – підсумкове засідання десятої, ювілейної, науково-практичної конференції студентів та молодих науковців «Молода наука-2017». В урочистому заході взяли участь представники адміністрації вишу, зокрема ректор ЗНУ, професор Микола Фролов, співробітники структурних підрозділів ЗНУ, декани та заступники деканів з наукової роботи. А також – студенти й аспіранти – учасники конференції та їхні наукові керівники. Під час заходу відбулося нагородження учасників конференції та тих, хто брав участь в її організації та проведенні. Крім того, голови факультетських підрозділів Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених ЗНУ прозвітували про підсумки наукової діяльності на всіх факультетах.

Серед організаторів заходу були співробітники науково-дослідної частини ЗНУ під керівництвом її начальника Вікторії Меняйло та Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молоди вчених.

На початку засідання його ведуча – голова НТСАДМВ юридичного факультету Ольга Попова – представила присутнім почесну президію заходу у складі ректора, професора Миколи Фролова, проректора з наукової роботи, професора Геннадія Васильчука та голови Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених ЗНУ Кристини Пирогової.

Микола Фролов у своєму вступному слові зазначив, що радий вітати молодих науковців, які вже зараз, під час навчання у виші, мають численні відзнаки на загальнодержавному рівні. Свідченням цього є перемоги наших студентів у загальноукраїнських олімпіадах і наукових конкурсах «Я вважаю, що плідна студентська наукова діяльність – одне з найважливіших досягнень ЗНУ», – наголосив Микола Олександрович.

Він закликав студентів й аспірантів не гаяти час, використовуючи цей найцінніший ресурс для навчання та самовдосконалення. Також ректор запевнив усіх молодих науковців у всебічній підтримці з боку керівництва університету. Він висловив сподівання, що їхні розробки матимуть прикладне значення та будуть спрямовані на розвиток та благоустрій ЗНУ.

Проректор Геннадій Васильчук у своєму привітанні зазначив, що всім присутнім у залі є чим пишатися. Зокрема, наш виш перебуває на 5 місці за кількістю перемог в загальноукраїнських олімпіадах та студентських наукових конкурсах серед вітчизняних класичних університетів. Ми одні із перших почали готувати слухачів аспірантури за програмою здобуття ступеня PhD. Йде активний розвиток академічної мобільності як серед викладачів, так і серед студентів вишу. Геннадій Миколайович висловив сподівання на подальший плідний розвиток молодіжної науки в університеті.

Ректор Микола Фролов відзначив Подяками наукових керівників юних вчених  – учасників конференції «Молода наука». Він відзначив вагомий внесок науково-педагогічних працівників в розвиток молодіжної науки у виші та побажав їм подальшої плідної праці.

Наступним пунктом порядку денного стали звіти голів усіх факультетських підрозділів НТСАДМВ ЗНУ та представників ЕПК. У своїх виступах, які супроводжували яскраві інформативні презентації, юні науковці підбивали підсумки роботи факультетів у галузі науки та відзначали  найвагоміші заходи, в організації та проведенні яких брали участь молоді науковці. Що цікаво, у різних виступах спостерігалися спільні тенденції: на багатьох факультетах зараз надають великого значення залучення першокурсників до наукової діяльності, розширення меж проведення конференцій, засідань круглих столів та тренінгів, на які запрошують представників інших факультетів або й інших ВНЗ. А ще, багатьох представників студентської науки цікавить пошук нових форм проведення заходів, актуалізація тем, які б мали зацікавити студентство, зростання практичного складника їхньої діяльності тощо. Саме це як сильні сторони студентської наукової діяльності відзначив у своєму підсумковому виступі проректор Геннадій Васильчук.

Також під час кульмінації свята – урочистої церемонії нагородження кращих учасників конференції, чиї роботи відзначили під час проведення секційних засідань, – він вручив почесні грамоти ректора ЗНУ низці студентів, аспірантів і докторантів.

Голова НТСАДМВ Кристина Пирогова, підбиваючи підсумки роботи конференції, презентувала перший з чотирьох томів, до яких увійшли наукові статті учасників «Молодої науки-2017». Ця збірка наукових праць викликала чималий інтерес серед присутніх.

Крім того, багато присутніх зацікавилися виставкою наукових досягнень факультетів. Серед її експонатів були грамоти та кубки студентів усіх факультетів – переможців різнорівневих наукових конкурсів та олімпіад.

 

Таміла Тарасенко

 

Схожі новини