Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Терміново потрібні донори крові

Терміново потрібні донори крові

13.05.2017 10:08 Все Головні новини волонтерство потрібна термінова допомога банк крові

Син викладачів ЗНУ Євгена Георгійовича Цокура та Ірини Юріївни Чайки – Ігор Цокур (9 років), потребує невідкладної допомоги.

Два роки тому він серйозно захворів, діагноз – Т-лімфобластна лімфома середостіння (онкологічне захворювання). Тоді завдяки зусиллям лікарів, родичів, друзів, допомозі колективу факультету і університету, студентської громади хворобу вдалося подолати.

Нажаль, кілька тижнів тому тяжка недуга повернулася. Зараз Ігор проходить складний курс протирецидивної хіміотерапії: для лікування необхідні компоненти крові. Тому є термінова необхідність у ВЕЛИКІЙ КІЛЬКОСТІ КРОВ ДОНОРІВ.

Батьки Ігоря, викладачі та студенти ФСУ звертаються до всіх студентів та співробітників ЗНУ, а також просто небайдужих людей, які можуть допомогти подолати недугу.

ОТЖЕ, 19 травня на 8.00 (зупинка міського транспорту вул. СТАЛЕВАРІВ). Кров необхідно буде здавати на Обласній станції переливання крові (вул. Правди, 32).

Будь ласка, здаючи кров, вказуйте, що вона призначена для Ігоря Цокура (відділення гематології Запорізької обласної дитячої лікарні), і отримайте у працівників станції переливання крові довідку.

Що робити перед здачею крові:
- намагайтесь регулярно і збалансовано харчуватися, напередодні здачі дотримуйтесь спеціальної дієти;
- вживайте побільше рідини;
- відмовтесь від вживання алкоголю за 48 годин до процедури;
- утримайтеся від вживання аспірину, анальгіну і ліків, що містять аспірин і анальгетики, за 72 години до процедури;
- по можливості, не паліть за годину до процедури;
- обов'язково виспіться, відпочиньте.
З СОБОЮ МАТИ ПАСПОРТ ТА КОД!!!

Довідки можна передати голові волонтерського сектору ФСУ ЗНУ Катерині Васюковій (т. 050-28-17-426, 068-66-50-156), голові спортивного сектору Андрія Фінько (т.066-56-60-462) або батьку Ігоря – Євгену Георгійовичу (за необхідності він може забрати у вас вашу довідку) (т. 067-612-94-20, 066-726-49-88).