Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ завітали на нагородження кращих учнів ліцею «Логос»

Представники ЗНУ завітали на нагородження кращих учнів ліцею «Логос»

Представники ЗНУ завітали на нагородження кращих учнів ліцею «Логос»
13.05.2017 10:51 Все Головні новини Університет профорієнтаційна діяльність приймальна комісія біологічний факультет фізичний факультет юридичний факультет візит

Учора, дванадцятого травня, представники Запорізького національного університету завітали до ліцею «Логос» на урочисту подію «Віват, інтелект!», під час якої відбулася церемонія вручення почесних дипломів переможців учнівських олімпіад. Варто відзначити, що представники ЗНУ вже упродовж багатьох років плідно співпрацюють із цим навчальним закладом. Зокрема, вони беруть активну учать у підготовці до успішного виступу на олімпіадах кращих представників учнівської молоді, які прагнуть займатися наукою. Також вони часто входять до складу професійних суддівських колегій та журі на олімпіадах з усіх предметів. Тож багатьох переможців-учнів «Логоса» вони добре знали в обличчя.

ЗНУ на заході представляли відповідальний секретар приймальної Дамір Бікулов, завідувач кафедри фізики металів Василь Гіржон, професор кафедри адміністративного та господарського права Павло Лютіков та доцент кафедри фізіології, імунології і біохімії з курсом цивільного захисту та медицини Євген Федотов. Викладачі університету привітали присутніх від імені ректора, професора Миколи Фролова. Вони наголосили, що співпраця з «Логос» вже перетворилася на чудову традицію для нашого вишу. Випускники ліцею стають кращими студентами університету – із гарними знаннями, а ще – активними, цілеспрямованими, мотивованими на досягнення перемоги. Крім того, представники ЗНУ вручили почесні грамоти та медалі переможцям учнівських олімпіад та побажали їм нових досягнень та всяких гараздів, зокрема побудови вдалої кар’єри після завершення середньої ланки освіти. А оскільки вагомий складник успіху в професійному житті – вдалий вибір вищого навчального закладу, випускників ліцею запросили 14 травня завітати до ЗНУ на День відкритих дверей.
А оскільки вагомий складник успіху в професійному житті – вдалий вибір вищого навчального закладу, випускників ліцею запросили 14 травня завітати до ЗНУ на День відкритих дверей. Там на абітурієнтів та їхніх батьків чекає не лише знайомство з усіма факультетами вишу, але й багато корисної інформації щодо успішного проходження вступної кампаніфї-2017. Зокрема, їх запевнили, що з 29 червня на базі Запорізького національного університету при всебічній консультативній підтримці фахівців вишу вступники зможуть створити електронний кабінет. Адже це – важливий етап кампанії, потрібний для можливості вступу у всі вітчизняні ВНЗ.
Керівництвом ліцею та його старшокласники подякували представникам ЗНУ за цікаву та корисну інформацію та запевнили, що сподіваються на подальшу плідну співпрацю з нашими університетом.

Схожі новини