Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біостанції-профілакторії ЗНУ провели масштабні ремонтні роботи

На біостанції-профілакторії ЗНУ провели масштабні ремонтні роботи

На біостанції-профілакторії ЗНУ провели масштабні ремонтні роботи
15.05.2017 09:48 Все Головні новини Адміністративно-господарська частина Біологічний факультет біостанція-профілакторій ЗНУ ремонт

Співробітники адміністративно-господарської частини університету постійно турбуються про належний вигляд і створення комфортних умов не тільки в будівлях університету, а також на території структур, які знаходяться поза межами студентського містечка. Нещодавно на базі біостанції-профілакторію ЗНУ на о. Хортиця, що належить біологічному факультету, провели комплекс ремонтних робіт. Про них розповів головний інженер АХЧ Валентин Моцак.

Представники університетської рембудгрупи, яка працює під керівництвом старшого виконроба Віктора Харнова, нещодавно завершили роботи, пов’язані з реконструкцію та ремонтом приміщень біостанції-профілакторію. Комплексний ремонт здійснили у 17 кімнатах. Замінили вікна на енергоощадні металопластикові, привели до ладу стіни та наклеїли нові шпалери, відновили й побілили стелі, підлогу вкрили лінолеумом тощо. Група майстрів, яку очолює головний енергетик Станіслав Білоносов, також модернізувала систему електропроводки в приміщеннях. 

Окрім того, відбулися роботи з переобладнання системи опалення приміщень: встановлені нові пластикові труби. Тривають надалі й зовнішні роботи з заміни системи постачання холодної води – реконструйовано близько 60 м водогону. Усі ці комплексні роботи здійснюють теплотехніки, якими керує виконроб Юрій Бородкін.

На модернізацію та ремонтні роботи, що проходять на біостанції, було спрямовано близько 250 тис грн власних коштів університету.

Навесні на території біостанції-профілакторію проходять різноманітні наукові та студентські заходи, конференції тощо. Декан біологічного факультету Людмила Омельянчик та комендант біостанції-профілакторію ЗНУ Анжеліка Таран висловлюють вдячність керівництву університету і представникам АХЧ – за піклування та забезпечення комфорту для гостей університету і його представників, які виявили бажання відпочити на базі профілакторію.

Поточні роботи на території біостанції триватимуть.

 

Олена Хлистун

 

 

Схожі новини