Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЗНУ провели змагання з настільного тенісу серед школярів міста і області

В ЗНУ провели змагання з настільного тенісу серед школярів міста і області

В ЗНУ провели змагання з настільного тенісу серед школярів міста і області
15.05.2017 14:53 Все Головні новини Настільний теніс змагання школярів

12 травня на базі  Запорізького національного університету відбулась  спартакіада школярів Запорізької області з настільного тенісу.

Організаторами змагань  виступили  представники Запорізького обласного відділення комітету фізичного виховання і спорту МОН України.

Відзначимо, що подібні змагання проводяться щорічно з метою залучення молодого покоління до  регулярних занять спортом і популяризації здорового способу життя.

У змаганні з настільного тенісу в командному заліку змагались школярі молодших і старших класів з різних районів і містечок  Запорізької області (Пологівського, Оріхівського районів, міст Енергодар, Дніпрорудне та інших районів області та міста Запоріжжя). Всього у змаганнях взяла участь  21 збірна команда. До складу кожної з цих команд увійшли по 2 хлопці і 1 дівчина.

Змагання проходили в теплій та дружній  атмосфері та дали можливість учасникам команд отримати позитивні емоції.

Впродовж ігор команди продемонстрували активну і завзяту гру. За результатами змагань в командному заліку місця розподілились наступним чином:

1 місце – збірна школярів Новомиколаївського району, 2 місце – збірна школярів Хортицького району, 3 місце – збірна школярів Дніпровського району.

Суддею  цих змагань виступив керівник секції настільного тенісу ЗНУ, тренер національної категорії  Микола Федорович Щиковський, а секретарем змагань доцент кафедри  фізичної культури і спорту Лія Гальченко.

Заступник начальника Запорізького обласного відділення Комітету з фізичного виховання і спорту МОН України Віталій Івакін привітав переможців, подякувавши всім учасникам спартакіади з  настільного тенісу за виявлений інтерес до цих змагань. За проявлену спортивну майстерність та жагу до перемоги: вони отримали кубки і медалі.

 

Олена Переверзєва

 

 

 

Схожі новини