Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ долучилися до святкування Дня матері в Запоріжжі

Представники ЗНУ долучилися до святкування Дня матері в Запоріжжі

Представники ЗНУ долучилися до святкування Дня матері в Запоріжжі
15.05.2017 16:09 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет факультет соціальної педагогіки та психології свято акція

Учора, чотирнадцятого травня, у Запоріжжі відсвяткували День матері. Організатором заходу стали представники Запорізької міської ради. До його проведення долучилися представники ЗНУ, зокрема проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук. Геннадій Миколайович під час урочистого відкриття акції відзначив важливість подібних свят, а також привітав усіх матерів, присутніх на заході та висловив сподівання, що їхня щоденна любов і турбота буде гідно поцінована усіма членами їхніх родин.

На святкуванні запоріжців привітали заступник міського голови м. Запоріжжя Анатолій Пустоваров та проректор з наукової діяльності ЗНУ Геннадій Васильчук. Зокрема, Геннадій Миколайович подякував усім його організаторам й учасникам за активну життєву позицію та висловив переконання, що День матері обов’язково стане важливою частиною культурного життя міста.

На гостей свята очікувала святкова програма: пісні, танцювальні номери, веселі конкурси, майстер-класи для дітей, які викликали щире захоплення усіх глядачів. Багатьом сподобалися виступи оркестру національної гвардії, які надали святу особливої урочистості.

Також варто відзначити, що за організацію участі та виступів студентів ЗНУ безпосередньо відповідали співробітники відділу виховної роботи, очолюваного Світланою Кондратенко. 30 представників юридичного, економічного та біологічного факультетів взяли участь у флешмобі «Мама» – з нагоди святкування «Дня матері». Окрім того, усі охочі вишикувались так, щоб вибудувати слово «Мама» за допомогою різнокольорових кульок.
Серед тих, хто дієво допомагав в організації та проведенні свята, були викладачі та студенти юридичного факультету ЗНУ. Вони буди задіяні у заходах за ініціативи декана факультету Тетяни Коломоєць, яка завжди заохочує представників факультету долучатися до важливих культурних подій у нашому місті. До організації свята приєдналися студенти юридичного факультету ЗНУ: Микита Жуков, Кіра Масюта, Тетяна Русьєва, Владислав Бандровський, Ольга Попова, Кліментій Воронов, Ірина Кравченко, Арман Навоян, Владислав Василенко, Анастасія Малик, Поліна Княжева й Олег Пелипенко. Також студенти різних курсів факультету під керівництвом заступника декана юридичного факультету із виховної роботи Кирила Алімова завітали на святкову акцію, яка проходила на площі Маяковського.
Доклали свої зусилля до організації та проведення свята й представники економічного факультету – 25 студентів-економістів разом із заступником декана з виховної роботи, доцентом Вікторією Сьомченко. Безпосередню участь при цьому у виступах творчих колективів взяла група студентських активістів на чолі із головою студентської ради факультету Герміне Багдасарян.
Групу активістів біологічного факультету – учасників флешмобу – очолили заступник декана з виховної роботи Оксана Ткачук та Юлія Хмара.

Крім того, у заході взяли участь представники факультету СПП. Під керівництвом доцента Тетяни Голованової вони провадили активну профорієнтаційну роботу серед учасників заходу. На святкову акцію завітало чимало соціальних психологів і педагогів, керівників громадських організацій тощо. Серед них були й випускники факультету, які із задоволенням поділилися історіями своїх успіхів із колишніми викладачами. Освітяни зустрілися з однодумцями та плідно обмінялися з ними думками. Також інформаційно-роздаткова продукція викликала неабиякий інтерес серед тих, хто лише хоче стати студентом вишу. Вони скористалися нагодою, аби більше дізнатися про цей факультет та поспілкуватися з його викладачами.

Організатори проведення свята висловили вдячність представникам ЗНУ, зокрема фахівцям відділу виховної роботи, – за дієву допомогу та участь у проведенні Дня матері.

Фотогалерея:

https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=1613239478705439

 

Схожі новини