Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У виші триває підсумкова атестація на підготовчих курсах

У виші триває підсумкова атестація на підготовчих курсах

У виші триває підсумкова атестація на підготовчих курсах
17.05.2017 09:03 Все Головні новини Підготовчі курси ЗНУ

На цьому тижні в Запорізькому національному університеті проходить підсумкова атестація для слухачів підготовчих курсів ЗНУ, основна мета яких якісно підготувати слухачів до ЗНО і вступу в університет на всі факультети за всіма напрямками підготовки та сприяти проходженню конкурсного відбору.

Нагадаємо, що 8-місячні підготовчі курси заочної та вечірньої форми навчання проводять висококваліфіковані та досвідчені викладачі, які здійснюють профільне та спеціалізоване навчання і фундаментальну підготовку учнівської молоді для вступу до Запорізького національного університету та для подальшого якісного навчання за всіма напрямами підготовки. Але найбільш популярними серед слухачів підготовчих курсів є такі напрями підготовки: «Журналістика», «Правознавство», «Англійська мова і література» та «Переклад (англійська мова)».
При цьому основними перевагами навчання на підготовчих курсах є: якість викладання, поглиблене вивчення навчальних дисциплін, підготовка до ЗНО, висока результативність вступу до університету, а також реальна можливість не тільки підготуватись до навчання у вищому навчальному закладі, а й одразу ж вирішити завжди важке питання вибору професії.
На думку начальника відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлії Паскевської, ці курси спрямовані на адаптацію слухачів до умов навчання у вищому навчальному закладі, на поглиблення знань школярів та молоді з навчальних дисциплін загальноосвітньої школи. Вона переконана, що саме завдяки курсам вступники почуватимуться впевненіше під час вступу до вишу.
Крім того, випускники підготовчих курсів, які успішно склали підсумкову атестацію, при вступі на природничі та фізико-математичні напрями підготовки ЗНУ (математика, хімія, фізика, біологія) будуть мати перевагу до 10 додаткових балів, усі інші випускники підготовчого відділення отримають переважне право при вступі до нашого університету.
Всього на даний час на підготовчих курсах вечірньої та заочної форми навчання проходять підготовку 280 слухачів (217- вечірня, 61 –заочна).
Зазначимо, що підсумкова атестація буде відбуватись за 12 предметами, вибраними слухачами відповідно до своїх майбутніх спеціальностей, на які вони планують вступати. Всього випускник підготовчих курсів складає 3 обраних предмета. Частіше слухачі курсів складають українську мову і літературу, історію України та математику.
По завершенню підготовчих курсів, які є першим кроком на шляху до отримання вищої освіти, випускники після підсумкової атестації отримають свідоцтва про успішне закінчення «підготовчих курсів».

Олена Переверзєва

Схожі новини