Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ формуються списки претендентів на поселення у гуртожитки

У ЗНУ формуються списки претендентів на поселення у гуртожитки

17.05.2017 09:57 Все Головні новини Відділ виховної роботи студентський гуртожиток

Завершився прийом електронних заяв від претендентів на поселення до гуртожитків ЗНУ. Із двадцятого квітня до третього травня студенти старших курсів подавали заяви та документи в електронному вигляді на поселення до університетських гуртожитків. На цій підставі комісія ухвалює рішення про надання їм місця в гуртожитках ЗНУ на наступний навчальний рік. Однак із 7 по 16 серпня відновлять доступ до ресурсу для надання електронних заяв – для студентів 1 курсів, які будуть зараховані після завершення вступної кампанії, а також для тих старшокурсників, які з певних причин не встигли визначитися із поданням документів.

Начальник відділу виховної роботи Світлана Кондратенко коментує особливості поселення до гуртожитків університету в цьому році: «Визначними моментами цьогорічної кампанії із поселення студентів в гуртожитки є нова форма подання заяв та документів – це електронний варіант. У такий спосіб ми змогли оптимізувати роботу з обробки документації, а також спростити завдання для фахівців, які опікуються поселенням студентів».

Заяви з урахуванням усієї інформації про студентів, у тому числі стосовно дотримання ними правил внутрішнього розпорядку у попередній період перебування у гуртожитку, розглядатимуть члени комісії з поселення, до складу якої входять: декан факультету, заступники декана з виховної та навчальної роботи, голова студентської ради та голова профспілкового комітету факультету. Відповідно, буде ухвалено рішення щодо поселення студентів до гуртожитків університету.

З протоколами комісій та списком студентів старших курсів, яким буде надане місце у гуртожитку, можна буде ознайомитися на сайті відділу виховної роботи вже у першій половині червня (у розділі «Документи за порушення та рішення факультетських комісій» за покликанням: http://sites.znu.edu.ua/liberal_edu/studmisto/1707.ukr.html)

Нагадуємо для тих, хто отримав дозвіл на поселення: у період з 24 по 28 липня 2017 року на електронну адресу, яка зазначена у вашій електронній заяві, буде надіслано направлення. Його необхідно роздрукувати та оформити для поселення.

Студенти, які мешкали у гуртожитках у період 2016-2017 навчального року, до 30 червня мають виселитися з гуртожитків на літній період із дотриманням норм і правил виселення. Лише за таких умов ті з них, хто претендує на поселення на наступний навчальний рік, зможуть отримати тут місце. Студенти, які з поважних особистих причин бажають проживати в гуртожитку в літній період, повинні оформити відповідні заяви та подати їх в каб. 414 гуртожитку № 3. Також треба зазначити, що цього року студентський гуртожиток №3 буде зачинений на період літніх канікул. Тому студенти, які мають намір залишитися у гуртожитку в цей період, будуть поселені в кімнати гуртожитку №4.

Крім того, улітку претендентам необхідно відпрацювати 20 годин на користь гуртожитків у встановлені терміни. Для мешканців гуртожитків № № 2, 3, 4 – упродовж 19-30 червня. При існуванні поважних причин можливе перенесення відпрацювання (лише для мешканців гуртожитків № 2 та 4) – з 14 по 18 серпня. Для цього необхідно написати заяву на ім'я завідувача гуртожитку, вказавши причини.

Упродовж липня-серпня 2017 року студентам необхідно пройти інструктаж із користування газовими приладами (для мешканців гуртожитків № 2 та № 3) та інструктаж з користування ліфтом (для мешканців гуртожитків № 3 та № 4). Оплата за проживання та послуги охорони повинні бути сплачені з 1 по 5 серпня 2017 року. Студенти ОР «Магістр» 1 року навчання мають сплатити – з 15 по 21 серпня (після зарахування). Копії квитанцій про оплату необхідно надіслати до 7 серпня 2017 року (для магістрів 1 року навчання – до 21 серпня) на e-mail: gurt03@ukr.net або в особистому повідомленні в групу «Гуртожитки ЗНУ» https://new.vk.com/id364752973  .

Нагадаємо також, що при собі під час поселення потрібно мати такі документи: квитанцію (оригінал) про оплату за проживання в гуртожитку за 10 місяців (у разі дозволу сплачувати посеместрово або помісячно, треба мати при собі окремо оформлену заяву); квитанцію (оригінал) про оплату за послуги охорони; довідку про проходження інструктажу з користування газовими приладами (для мешканців гуртожитків № 2 та № 3); оформлене направлення на поселення.

Про продовження реєстрації буде повідомлено окремо. Слідкуйте за інформацією на сайті відділу виховної роботи ЗНУ: http://sites.znu.edu.ua/liberal_edu/studmisto/569.ukr.html .

За всіма питаннями, пов’язаними з поселенням у гуртожитки, звертайтеся за телефонами: (098)494-43-79 та (050)850-43-83 упроводж понеділка-п’ятниці з 9.00 до 17.00 (обідня перерва: 12.00 - 13.00).

Олена Хлистун