Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускників підготовчих курсів ЗНУ познайомили з освітніми можливостями юридичного факультету

Випускників підготовчих курсів ЗНУ познайомили з освітніми можливостями юридичного факультету

Випускників підготовчих курсів ЗНУ познайомили з освітніми можливостями юридичного факультету
17.05.2017 09:45 Все Головні новини Факультети Юридичний

16 квітня для випускників підготовчих курсів ЗНУ, які складають підсумкову атестацію з історії України, представники юридичного факультету – декан факультету Тетяна Коломоєць, заступник декана Ілля Сквірський, завідувач кафедри історії і теорії держави та права Лариса Удовика, доцент кафедри кримінального права та правосуддя Михайло Ларкін разом з керівником відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлією Паскевською презентували можливості вступу на факультет, існуючі спеціальності, можливості працевлаштування та самореалізації.

Так, в рамках цієї зустрічі представники факультету розповіли про особливості навчання за різними профілями, про цікаві особливості процесу підготовки правників, досвід спілкування з практикуючими юристами, працевлаштування випускників юридичного факультету, перспективи майбутньої кар’єри та успішну самореалізацію випускників факультету минулих років.
Крім того, декан факультету Тетяна Коломоєць відзначила, що важливим елементом навчання та підготовки майбутніх юристів на факультеті є практична складова, завдяки якій студенти здобувають всі необхідні в роботі вміння, навички, знання та компетенції.
Також представники юридичного факультету відповіли на всі запитання слухачів курсів. Для самих учнів такий формат зустрічі був цікавим, а спілкування з деканом факультету та адміністрацією факультету - корисним.
На думку представників юридичного факультету така форма роботи з молоддю є важливою і буде продовжитись і надалі.