Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники юридичного факультету ЗНУ плідно співпрацюють із запорізькими школами

17.05.2017 13:08 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет профорієнтаційна діяльність візит

На юридичному факультеті Запорізького національного університету триває плідна профорієнтаційна діяльність. Зокрема, представники юридичного факультету завітали до загальноосвітньої школи № 103 на урочисту подію «Сходинка визнання», під час якої відбулася церемонія вручення почесних дипломів обдарованим дітям, переможцям у номінаціях: «Інтелектуальна гордість школи», «Надія школи», «Таланти школи», «Паростки майбуття», «Олімпійські надії» «Я – лідер».

Викладачі університету привітали присутніх від імені ректора, професора Миколи Фролова. ЗНУ на заході представляли декан юридичного факультету Тетяна Коломоєць, доцент кафедри конституційного та трудового права Наталя Верлос, доцент кафедри адміністративного та господарського права Юлія Пирожкова.
У своєму привітанні Тетяна Коломоєць наголосила, що плідна співпраця із сучасним навчальним закладом № 103, де створюються оптимальні умови для розвитку й реалізації потенційних інтелектуальних здібностей учнів уже перетворилася на традицію для юридичного факультету. Також вона вручила подяку директору навчального закладу Нелі Ситенко.
Зокрема, декан нагадала, що за останні три роки спільно реалізуються заходи освітнього проекту. Так, програма «Патріотичне виховання упродовж життя», діє на базі школи вже рік. Викладачі та студентський актив юридичного факультету успішно впроваджують правопросвітницький проект «Юніорівський резерв юридичного факультету ЗНУ», в межах якого успішно апробовані майстер-класи на тему «Професія юриста – це престижно». Завдяки співпраці представників факультету із адміністрацією навчального закладу, випускників школи залучили до масштабної правопросвітницької акції «Освіта та громадянське суспільство». Її мандрівна експозиція«Кожен має право знати свої права» у цікавій та доступній формі представляла основні права, гарантовані законодавством України та була корисною для школярів.
Керівництво загальноосвітньої школи № 103 та її старшокласники подякували представникам ЗНУ за цікаву та корисну інформацію. Вони запевнили, що сподіваються на подальшу плідну співпрацю з нашими університетом.

Юридичний факультет