Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулися вибори голови студентської ради

У ЗНУ відбулися вибори голови студентської ради

У ЗНУ відбулися вибори голови студентської ради
17.05.2017 13:47 Все Головні новини Студентська рада вибори

Сімнадцятого травня в Запорізькому національному університеті шляхом таємного голосування відбулися вибори нового голови студентської ради вишу.

Цього року претендентами на пост голови студентської ради стали двоє студентів-Анастасія Долгополова та Олексій Кримов. Тиждень тому під час передвиборчих дебатів вони обидва презентували свої програми та познайомили учасників заходу із членами своїх команд. Тому кожен студент Запорізького національного університету зміг завчасно визначитись зі своїм вибором.
Протягом дня у всіх корпусах ЗНУ працювали виборчі дільниці (для першої зміни - з 9:00 до 13:00, для другої зміни - з 13:00 до 17:00), де студенти мали змогу віддати свій голос за того кандидата, який, на їхню думку, має стати головою студентської ради ЗНУ у 2017-2018 навчальному році. Для того, щоб проголосувати, усі охочі повинні були підійти до виборчої дільниці свого факультету. При собі потрібно було мати студентський квиток як посвідчення особи. Після цього вони отримували бюлетені для виборів, у яких потрібно було поставити відповідну позначку напроти імені свого кандидата. Зазначимо, що під час виборів враховувається голос кожного студента факультету. Також нагадаємо, що при виявленні порушень у виборчому процесі студенти можуть написати скаргу та протягом 3 діб подати її до студентської виборчої комісії ЗНУ.
Крім того, паралельно з виборами голови студентської ради ЗНУ, студенство обирало й делегатів до Вченої ради університету. На ці посади висунули 4 кандидатури від студактиву (Анастасія Долгополова, Олександра Колугарова, Анна Романчук, Антон Назаренко) та 3 кандидатури від студентського сектору профспілкового комітету (Валентина Сухенко, Аня Вовк, Катя Дихтярь). Проте виборці мають обрати не більше трьох осіб від кожного структурного підрозділу. Зауважимо, що подати заявку на висунення своєї кандидатури, згідно Положення про студентське самоврядування, у цьому випадку мали можливість тільки студенти, що займають керівні посади у підрозділах.
Підрахунок голосів відбудеться одразу після закриття останньої виборчої дільниці в 210 аудиторії навчального корпусу № 4. І за його результатами визначать нового керівника студентського самоврядування та делегатів до Вченої ради вишу.

Схожі новини