Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЕПК влаштували міні-вистави за фольклорними творами

Студенти ЕПК влаштували міні-вистави за фольклорними творами

Студенти ЕПК влаштували міні-вистави за фольклорними творами
17.05.2017 16:31 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж освітній процес творчість

Нещодавно в Економіко-правничому коледжі ЗНУ студенти 2 курсу спеціальності «Видавнича справа та редагування» в рамках вивчення фахової дисципліни «Фольклор і давня література» підготували невеликі вистави, у яких продемонстрували свої акторські таланти та здобуті знання.

Інформація, з якою майбутні видавці ознайомилися упродовж семестру в рамках вивчення цього начального предмета, неабияк захопила студентів. Завдяки лекціям та практичним заняттям із цієї дисципліни, вони мали більше дізнатися про життя та світосприйняття наших пращурів, виявити найхарактерніші специфічні риси фольклору. А для індивідуального завдання викладач Інна Абрамова запропонувала обрати не традиційні доповіді чи презентації, а творчі завдання: театралізовані постановки різножанрових фольклорних творів.
Студенти підготували міні-вистави з використанням таких жанрів фольклору, як дума, балада, історична, соціально-побутова, календарно-обрядова пісні тощо.
Вони продемонстрували сценки про народження Ісуса Христа, тугу за коханим чоловіком (у думах і баладах) та прагнення дівчат мати право самій обирати чоловіка (у соціально-побутових піснях). Також у їхніх виступах йшлося про тугу за рідною домівкою, про кохання й зраду й про поневолення українського народу.
Акторські виступи викликали захоплення у глядачів. А після їхнього завершення студенти разом із викладачами проаналізували свої помилки та ще раз закріпили знання з найважливіших тем дисципліни.
Усі присутні на заході – й актори, і глядачі, – дуже високо оцінили такий формат складання індивідуального завдання та запевнили, що запам’ятають цей виступ надовго.

Яна Власюк

Схожі новини