Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Спортсмени ЕПК вибороли «бронзу» обласної першості зі стрітболу

Спортсмени ЕПК вибороли «бронзу» обласної першості зі стрітболу

Спортсмени ЕПК вибороли «бронзу» обласної першості зі стрітболу
18.05.2017 09:51 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж спорт перемога

Нещодавно у Запоріжжі відбулася першість області зі стрітболу серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації. Серед його учасників були і представники Економіко-правничого коледжу Запорізького національного університету. Спортсмени гідно представили свій навчальний заклад і після напруженої боротьби посіли 3 місце в змаганні.

Захід проходив на території Запорізького електротехнічного коледжу. На початку всі команди розділили на три групи. Зігравши між собою «по колу» спортсмени визначили трійку лідерів, які претендували на медалі. Що цікаво, перед початком змагань головний суддя Петро Ткачук упевнено назвав чотири команди-лідери. До них він відніс і спортсменів Економіко-правничого коледжу ЗНУ.
Ці прогнози здійснилися: до фіналу змагання й увійшла команда Економіко-правничого коледжу ЗНУ, а також Гуманітарного коледжу ЗНТУ і коледж Класичного приватного університету. У результаті гри по колу студенти ЕПК ЗНУ поступилися представникам Гуманітарного коледжу ЗНТУ із мінімальним розривом: 6:7. Тож наші спортсмени посіли почесне третє місце.
Колектив університету вітає спортсменів економіко-правничого коледжу та зичить їм перемог у навчанні та в спорті!

Схожі новини