Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Виш привітали з Днем науки колеги

Виш привітали з Днем науки колеги

Виш привітали з Днем науки колеги
19.05.2017 13:38 Все Головні новини Привітання день науки

На адресу вишу надходять численні привітання колег із Днем науки. Так, в одному з листів на ім’я ректора Запорізького національного університету йдеться: «Шановний Миколо Олександровичу! Від себе особисто та усього особового складу Могильовського інституту МВС Республіки Білорусь вітаю Вас і очолюваний Вами колектив Запорізького національного університету з Днем науки!

Наука - одна з найважливіших опор держави. Саме вона рухає суспільство вперед, розвиває технології, вдосконалює виробництво і відкриває нові шляхи. Наука є одним із головних ресурсів соціального розвитку, абсолютно невичерпним, і служить інтересам усього людства.
Традиції невтомного творчого пошуку, відданості своїй справі завжди відрізняли вчених. Їх працями примножувалися багатство і міць держави, зміцнювався її міжнародний авторитет.
У цей знаменний день прийміть найщиріші побажання подальшого розвитку, нових звершень, процвітання, досягнення високих та значимих результатів. Бажаю Вам і всьому колективу університету здоров'я, добра, благополуччя, успіхів у професійній діяльності.

З повагою,
Начальник Могильовського інституту МВС генерал-майор міліції В.Н.Поліщук

Схожі новини