Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулася презентація словника юридичних термінів

У ЗНУ відбулася презентація словника юридичних термінів

У ЗНУ відбулася презентація словника юридичних термінів
22.05.2017 10:03 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет факультет іноземної мови видання презентація

Нещодавно в рамках проведення Міжнародного семінару «Виклики багатомовної освіти в Україні» відбулася презентація результату активної співпраці науковців юридичного факультету та факультету іноземної філології, а саме – видання «Українсько-англійського/ англійсько-українського словника юридичних термінів». Це вже другий том дев`ятитомного проекту «Бібліотека словників юридичних термінів».

Нагадаємо, що місяцем раніше вже було презентовано перший том – «Українсько-російський/ російсько-український словник юридичних термінів». У ньому міститься більше 10 тисяч термінів. Унікальність видання полягає у його максимальній адаптації до вимог сучасного освітнього процесу, новітніх навчальних планів, що дозволяє використовувати словник протягом всього періоду навчання студентів. Терміни розподілені блоками, починаючи від загальнотеоретичного й до вузькогалузевих правових блоків, що дозволяє істотно збільшувати студенту свій термінологічний фаховий запас кожного навчального року.
Окрім того, він містить терміни, які використовуються у нормотворчому процесі, вживаються у різноманітних нормативно-правових актах. Це дозволяє активно використовувати його матеріал у практичній діяльності фахівця під час роботи із джерельною нормативною базою, студентам під час проходження практики.
Словник може бути корисним і для студентів неюридичних спеціальностей. Оскільки, як свідчить практика, вони досить активно обирають дисципліни правового блоку як дисципліни вільного вибору, а також у реальному повсякденному житті нерідко мають справу із ознайомленням із змістом різних нормативних актів, є учасниками реальних правових ситуацій.
Також видання успішно використовується у науково-дослідній роботі студентів, молодих учених при підготовці курсових, випускових робіт, опрацюванні наукової, публіцистичної фахової джерельної бази.
У планах представників двох факультетів – підготовка решти томів словникової бібліотеки до кінця поточного року.

Схожі новини