Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ нагородили переможців Спартакіади 2016-2017

У ЗНУ нагородили переможців Спартакіади 2016-2017

У ЗНУ нагородили переможців Спартакіади 2016-2017
22.05.2017 13:26 Все Головні новини Факультети Нагородження переможців спартакіади

19 травня на базі Спортивно-оздоровчого комплексу Запорізького національного університету  відбулось  урочисте вшанування переможців та учасників  53 Спартакіади ЗНУ 2016-2017 навчального року.

В урочистому заході взяли участь керівництво вишу, Спортивно-оздоровчого комплексу і факультетів, а також викладачі та студенти – переможці спартакіади з різних видів спорту. Цей захід був організований керівництвом Спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ за підтримки Центру культури та факультету фізичного виховання.

Відзначимо, що подібні спортивні змагання з різних видів спорту проводяться у виші вже понад 50 років і щороку у них беруть участь близько 1500 юнаків та дівчат – студентів з різних факультетів.

На урочисту церемонію нагородження переможців спортивних змагань та закриття Спартакіади 2016-2017 завітали начальник управління молоді, фізичної культури і спорту ЗОДА Наталія Власова, заступник директора департаменту спорту, сім’ї та молоді Запорізької міськради, начальник управління спорту та фізичної культури Едуард Багіров, начальник Запорізького регіонального відділення Національного олімпійського комітету України Володимир Лобанов, заступник начальника Запорізького обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Віталій Івакін, ректор ЗНУ Микола Фролов, перший проректор ЗНУ Олександр Бондар, проректор ЗНУ з наукової роботи Геннадій Васильчук, проректор з науково-педагогічної роботи Володимир Волков, проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура, директор Спортивно-оздоровчого комплексу Михайло Протас, декан факультету фізичного виховання Микола Маліков,  а також  декани і заступники деканів з інших факультетів вишу.

На початку церемонії з вітальними словами до учасників свята звернувся ректор ЗНУ Микола Фролов. Він привітав студентів та викладачів - переможців спортивних змагань із завершенням Спартакіади, відзначивши їх високий рівень фізичної підготовки та спортивну майстерність. Також Микола Олександрович наголосив на тому, що проведення Спартакіади в ЗНУ повинно продовжуватись і надалі, тим самим будуть підтримуватись спортивні традиції вишу, а молодь буде мати змогу поєднувати навчання з  всебічним розвитком особистості і в культурному, і в творчому, і в спортивному напрямах.

Долучились до привітань переможців перший проректор ЗНУ Олександр Бондар, проректор з науково-педагогічної роботи Володимир Волков, декан факультету фізичного виховання Микола Маліков та інші гості, які подякували учасникам змагань за їх спортивні перемоги, адже це гордість для університету та побажали їм наснаги та подальших спортивних звершень. В свою чергу, начальник управління молоді, фізичної культури і спорту ЗОДА Наталія Власова подякувала керівництву вишу за ту роботу, яка проводиться в університеті з розвитку спорту та виховання здорового молодого покоління. Також вона відзначила, що спільна робота з цього напряму буде реалізовуватись і  надалі.

В ході урочистої програми закриття  Спартакіади ЗНУ відбулось урочисте  нагородження переможців Спартакіади з різних видів спорту (легкої атлетики, туризму, настільного тенісу, шахів, шашок та ігрових видів спорту – баскетбол, волейбол, міні футбол) серед факультетських команд,  нагородження викладачів, які брали участь у спартакіаді серед викладачів.

Так, команда факультету СПП була нагороджена за участь у 53 Спартакіаді;

 команда факультету журналістики – за 2 місце з туризму; команда юридичного факультету – за 1 місце з міні футболу серед юнаків,

команда ФСУ – за 3 місце з міні футболу серед юнаків, за 1 місце з баскетболу серед юнаків та за 3 місце з волейболу серед дівчат;

команда факультету менеджменту – за 3 місце з легкої атлетики серед юнаків, за 2 місце з баскетболу 3x3 серед дівчат та за 3 місце з баскетболу серед дівчат;

команда історичного факультету – за 3 місце з шашок серед юнаків, за 1 місце з волейболу серед юнаків, за 3 місце з баскетболу 3x3 серед юнаків та за 2 місце з баскетболу серед юнаків;

команда біологічного факультету – за 3 місце з туризму, за 1 місце з шашок серед юнаків, за 1 місце з легкої атлетики серед дівчат, за 1 місце з настільного тенісу серед дівчат;

команда філологічного факультету – за 3 місце з шахів серед дівчат, за 3 місце з шашок серед дівчат, за 3 місце з баскетболу 3x3 серед дівчат, та за 3 місце з легкої атлетики серед дівчат;

команда фізичного факультету – за 3 місце з волейболу серед юнаків, за 1 місце з баскетболу 3x3 серед юнаків, за 2 місце з настільного тенісу серед юнаків, за 2 місце з шашок серед юнаків, за 2 місце з шахів серед юнаків;

команда математичного факультету – за 3 місце з настільного тенісу серед юнаків, за 2 місце з настільного тенісу серед дівчат, за 2 місце з баскетболу серед дівчат, за 1 місце з шахів серед юнаків, за 1 місце з баскетболу 3x3 серед дівчат, за  1 місце з волейболу серед дівчат;

команда економічного факультету – за 3 місце з шахів серед юнаків, за 1 місце з настільного тенісу серед юнаків, за 2 місце з волейболу серед юнаків, за 2 місце з баскетболу 3x3 серед юнаків, за 2 місце з міні футболу серед юнаків, за 2 місце з  легкої атлетики серед юнаків, за 1 місце з шахів серед дівчат, за 2 місце з шашок серед дівчат;

команда ФІФ – за 3 місце з баскетболу серед юнаків, за 1 місце з легкої атлетики серед юнаків, за 1 місце з туризму, за 2 місце з шахів серед дівчат, за 1 місце з шашок серед дівчат, за 3 місце з настільного тенісу серед дівчат, за 2 місце з волейболу серед дівчат, за 1 місце з баскетболу серед дівчат, за 2 місце з легкої атлетики серед дівчат.

Треба зазначити,що команди-переможці наших університетських спартакіад брали участь і ставали переможцями спортивних змагань районного, міського, обласного, українського та міжнародного рівнів.

Крім того були визначені переможці конкурсу стінгазет від студентських рад факультетів – ними стали студенти біологічного факультету.

За результатами підрахованих балів за усіма видами спорту призерами Спартакіади у загальному заліку  серед дівчат стала команда Факультету іноземної філології - 1 місце,  команда Математичного факультету - 2 місце, команда Факультету менеджменту - 3 місце. Серед хлопців: 1 місце – Економічний факультет, 2 місце – Фізичний факультет, 3 місце – Історичний факультет.

Цього дня спортсмени були відзначені грамотами, дипломами, кубками, а також солодкими подарунками. Крім того, волейбольна команда «Орбіта ЗНУ» отримала нову спортивну форму. Для усіх гостей та учасників свята цього дня свої таланти та показові виступи демонстрували: вихованка ДЮСШ №5 з художньої гімнастики під керівництвом Юлії Швець та студентки 4 курсу факультету фізичного виховання ЗНУ Алли Гордієнко,  колектив бально-спортивного танцю «Горизонт» під керівництвом Вадима Явисі, театр козацького бою «Запорізький Спас», представниці СДЮШОР із художньої гімнастики, колектив бально-спортивного танцю «Горизонт».

Від імені усіх студентів подякувала керівництву вишу і викладачам кафедри фізичного виховання за можливість продуктивно займатись спортом студентка 3 курсу факультету менеджменту Марина Скамарохова.

Під час святкової програми також були відзначені найкращі та найпопулярніші команди університету, а саме: команда ЗНУ з баскетболу (тренер – викладач кафедри фізичного виховання Віктор Горбуля), команда ЗНУ з міні-футболу «Надія ЗНУ» (тренери - Юрій Арестенко та Олександр Гусев), команда Запорізького національного університету зі спортивної аеробіки (тренера: кандидат науки з фізичного виховання та спорту, доцент кафедри «Олімпійського та професійного спорту» Олена Черненко та заслужений тренер України, аспірант факультету фізичного виховання Борис Кокарєв) та волейбольна команда ЗНУ «Орбіта ЗНУ» (тренера – Ірина Комісарова, Сергій Попов).

За вклад в розвиток спорту грамотами Управління молоді, фізичної культури і спорту ЗОДА були нагороджені проректор ЗНУ з наукової роботи Геннадій Васильчук, декан факультету іноземної філології Галина Морошкіна, викладач кафедри фізичної культури і спорту Олександр Горбуля, студентка ЗНУ Ганна Дмитренко та інші студенти вишу.

Також грамотами Запорізького обласного відділення Національного олімпійського комітету України та Управління молоді, фізичної культури і спорту ЗОДА були відзначені аспірант ЗНУ Олександр Надтока (академічне веслування) - за 3 місце у конкурсі «Лауреати спортивного року-2016» у номінації «Кращі спортсмени з олімпійських видів спорту» та професор, завідувач кафедри фізичної культури і спорту  Андрій Сватьєв – за 3 місце у конкурсі «Лауреати спортивного року-2016» у номінації «Кращі тренери з олімпійських видів спорту.

В ході вечора були відзначені і викладачі, які у поточному  році взяли участь у спартакіаді викладачів і співробітників (за 7 видами спорту) та у обласних змаганнях серед працівників та викладачів вищих навчальних закладів, продемонструвавши високі результати. Серед них: капітан команди викладачів стрітболу Олександр Горбуля, капітан команди викладачів з волейболу Сергій Попов, капітан команди викладачів з футболу Віктор Горбуля, капітани команд викладачів з настільного тенісу Валерій Домніч та Лія Гальченко, а також капітани команд викладачів з шахів Світлана Сівак та Георгій Артемов.

Вітаючи учасників та переможців спартакіади, заступник директора департаменту спорту, сім’ї та молоді Запорізької міськради, начальник управління спорту та фізичної культури Едуард Багіров побажав усім  нових спортивних перемог та  нагородив грамотами за вагомий внесок в розвиток спорту в місті  проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександра Гуру, декана економічного факультету Аллу Череп, викладача кафедри фізичного виховання і головного суддю Спартакіади Сергія Жесткова.

Крім того, заступник начальника Запорізького обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Віталій Івакін вручив почесні грамоти декану філологічного факультету Тамарі Хом’як, заступнику декана факультету іноземної філології з виховної роботи Ніні Захаровій, доценту кафедри фізичного виховання Антоніні Гусєвій, старшому викладачу кафедри фізичного виховання Геннадію Кушніру, викладачу кафедри фізичного виховання Ользі Рибалка, студентам Марині Скамароховій, Олені Швидкій та іншим представникам вишу.

Наприкінці свята під гучні оплески та яскраве салютування відбулось нагородження головних героїв студентської спартакіади 2016-2017 у загальному заліку. Так, за результатами спартакіади призові місця розподілились наступним чином:

1 місце – команда факультету іноземної філології;

2 місце – команда економічного факультету;

3 місце – команда біологічного факультету.

 

 

Олена Переверзєва