Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ взяли участь у святкуванні Дня Європи

Студенти ЗНУ взяли участь у святкуванні Дня Європи

Студенти ЗНУ взяли участь у святкуванні Дня Європи
23.05.2017 08:58 Все Головні новини Факультети Коледжі та філії Економіко-правничий коледж День Європи студенти ЗНУ

20 травня в центральному парку культури і відпочинку «Дубовий гай» за підтримки Управління туризму Департаменту культури і туризму Запорізької міськради відбулось масштабне святкування міського фестивалю «День Європи в Запоріжжі», до якого долучились і студенти Запорізького національного університету.

Так, студенти – представники усіх факультетів та Економіко-правничого коледжу підготували на окремих майданчиках презентації 7 європейських країн, а саме – Австрії, Швейцарії, Білорусі, Румунії, Словаччини, Естонії та Польщі, демонструючи її національні особливості.
Серед студентів-активістів, які взяли участь у цьому заході були представники філологічного факультету (Артем Чеверда), фізичного факультету (Юлія Данчич), юридичного факультету (Олег Пелипенко), біологічного факультету (Микита Іщенко, Анастасія Походенко), факультету менеджменту (Олександра Орленко, Михайло Цурканенко, Поліна Касай), математичного факультету (Ірина Болєєва), а також студенти Надія Тряпіцина, Едуард Бойко, Анастасія Соловйова і Гермине Багдасарян.
При цьому імпровізоване європейське містечко, де були представлені різні країни Європи, розмістилось на окремих майданчиках та було розподілене на південну, північну, західну та східну частини.
Крім того, європейські країни представляли іноземні гості, національні спільноти і представництва та представники інших вишів Запоріжжя. Усі учасники та гості, які завітали на свято мали змогу побачити виступи учасників вокальних шоу та проектів, творчих танцювальних колективів міста і талановитих вокалістів.
А крім того, у них була можливість взяти участь у параді європейських країн, різних конкурсах, у майстер-класі від переможців та фіналістів проекту "Майстер Шеф" на телеканалі СТБ, у розважальній програмі, у фестивалі європейської вуличної їжі та розіграші двох путівок до Європи.
Також учасники цього дійства не оминули увагою фотозони біля міні-копії Ейфелевої вежі та дверей до Європи, пробували свої сили в екстрім зоні та скористалися послугами інформаційного центру щодо безвізового режиму, де можна було отримати консультацію, які документи необхідно підготувати для отримання біометричного паспорту і що необхідно зробити для поїздки до обраної країни Європи.

Схожі новини